לאנשים שרוצים להמשיך הלאה אבל לא מצליחים לצאת ממשבר הפרידה

 תכנית אישית אונליין
שתעזור לך להפסיק לחשוב על זה,
לשחרר את הרגשות הכואבים ולהאמין שוב בזוגיות

מעניין אותך
וחשוב לך לברר האם התוכנית האישית מתאימה עבורך
ותעזור גם במקרה האישי שלך?
אני מזמינה אותך ללחוץ על הכפתור כאן למטה,
למלא שאלון אישי
ואני אחזור אלייך
לשיחת התאמה אישית טלפונית

אשמח לדבר איתך

אז ביום בהיר אחד זה נגמר. ההרגשה היא שהכול התמוטט והכאב מציף אותך בלי שליטה.
וכן, אני מכירה את זה באופן אישי כי עברתי משבר פרידה וגירושים בעצמי.
גם אני הייתי צריכה למצוא את הדרך להתגבר ומצאתי אותה ואת זה אני רוצה לתת גם לך, 
כי אני יודעת מעצמי ומהניסיון של מאות אנשים שהדרך הזו עובדת.

אחרי שתצטרפו לתכנית האישית תגלו שהשינוי התחיל כבר מהמפגש הראשון

ליאת רואת חשבון בת 42, במשך שנה וחצי לא הצליחה להוציא את האקס מהראש ואחרי השיעור השני היא הבינה מה עצר אותה, שחררה, ופתאום שמה לב שהיא כבר לא חושבת עליו יותר.
השיטה בנויה מצעדים פשוטים ומעשיים שמאפשרים להתגבר על הפרידה בחצי, שליש ואפילו רבע מהזמן, כל אחד בקצב האישי שלו, והעיקר שזה עובד.

דמיינו שאתם קמים בבוקר, כמו בכל יום, שותים בשלווה את הקפה שלכם, הכול כרגיל. ואז אתם שמים לב שמשהו מאד שונה -אין לכם מחשבות על הפרידה, הכול נעלם. שקט.

עכשיו תריצו קדימה 12 שעות, אתם הולכים לישון ופתאום שמים לב שגם כל היום לא חשבתם על זה,
כל היום הרגשתם טוב, התרכזתם בעבודה ובמה שחשוב לכם, הרגשתם עצמכם,
ועובר עוד יום ועוד יום... כלום...אין מחשבות, אין מועקות. יכול להיות שזהו?
אתם מחליטים לבחון את עצמכם, נכנסים לפייסבוק, מתעקשים למצוא את התמונה ההיא.
כן, התמונה אותו דבר, אבל עכשיו זה מרגיש בסדר, אתם בסדר, עברתם הלאה.
אתם מחייכים לעצמכם ויודעים שעשיתם את זה!

במקום הזה בדיוק אתם צפויים להיות - ממש לחוות ולהרגיש אחרי שתשלימו את התכנית האישית
בשיטת Getting Over IT  שבעה  שלבים להתגבר על הפרידה

יותר מ 2000 אנשים קיבלו הדרכות של השיטה,  מאות מיילים נרגשים מאנשים שהשתחררו מכאב שלא הרפה, שהצליחו להבין מה קרה ואיך זה יכול להיות,  חזרו להרגיש טוב עם עצמם והמשיכו הלאה

 איך הכל התחיל ?  

רבנו בדרך לארוחה משפחתית, חזרנו הביתה, הוא הלך למחשב, שקט בבית, אני אורזת מזוודה, מרגישה כמו בסרט, מחכה שירגיש, שיעצור אותי. 'איך זה יכול להיות? למה אתה לא עושה כלום?' המזוודה כבר ארוזה, יוצאת מהבית, נכנסת למכונית, נוסעת. לא תיארתי לעצמי שבסוף לא אחזור, הוא החליט שהדרך היא להתגרש, אני לא רציתי וזה כאב. מאד. זה היה ב 2009.

נעים מאד, כאן אילת אופר

בשונה מהרבה אנשים שמתגרשים, אני כבר אז הייתי תרפיסטית עם 15 שנים של למידה בתחומים של ריפוי רגשי, איזון, בטחון עצמי והעצמה אישית והרגשתי שזו שעת מבחן והזדמנות - להצליח למצוא דרך להתגבר על הפרידה בצורה פשוטה, מהירה וטובה. לא רק עבורי אלא עבור כל מי שעובר פרידה. האמנתי שחייבת להיות דרך כזו.

כך התחלתי במסע לגלות איך אוכל לצאת מזה, גם מהר וגם בצורה שתחזק אותי.

לקחתי את מיטב התובנות, התיאוריות והשיטות שיש כיום, והתחלתי להשתמש בהם על עצמי בעיצומו של משבר הפרידה ולחקור בתוך עצמי את הדינמיקה של משבר הפרידה.

בדקתי איך להשתמש בשיטות האלו כדי לרפא את כאב הפרידה ולהצליח לשחרר, חקרתי מה משחרר ומה מסבך ותוקע ובמשך כמה חודשים אינטנסיביים (ואתם יודעים כמוני שבפרידה הכול מרגיש פי כמה וכמה) שעסקתי כמעט רק בזה, הצלחתי! גיליתי את הדרך להתגבר על הפרידה, חזרתי להיות שמחה ובטוחה, כל המחשבות הפסיקו והתחלתי את חיי החדשים.  אמא שלי עד היום לא מבינה איך יכול להיות שעברתי את הגירושים כל כך בקלות. והיום, כבר יותר מ-3 שנים שאני מלמדת את השיטה הזו ורואה שהיא פשוט עובדת!

אם התגברת או לא - רק התוצאות מגלות 
חשוב לי לומר לך שהשיטה ממוקדת בתוצאות ברורות , הכי ת'כלס 

המחשבות מפסיקות, שוב אפשר להתרכז במה שחשוב לנו. ישנים טוב בלילה, קמים בבוקר בשלווה. 

חוזרים להרגיש טוב, משתחררים מהמועקה התמידית ותחושת הדיכאון והכאב

מבססים ביטחון עצמי יציב יותר, שלא תלוי כל כך בזוגיות ובצד השני

משתחררים מהכעס שיכול לכבול אותי רגשית לצד השני, גם שנים אחרי

משתחררים מהכאב של האשמה עצמית וחרטה

משתחררים מהקנאה והגעגוע, ומפנים את האנרגיות לחיים החדשים

מחזירים את האמון בזוגיות ומעמיקים את ההבנה הזוגית

את כל אלה תוכלו לבדוק בעצמכם עם עצמכם בסוף התכנית. אם תרצו, זה הצ'ק ליסט שלכם
כדי לבדוק שזה באמת עבד לכם.

יש לך הוכחות שזה באמת עובד ? הרבה אנשים משתפים אותי בשינוי שהם עברו,
הנה כמה דוגמאות מהחיים:

ענת התגברה על גירושים אחרי 15 שנות נישואים + 3 ילדים

"לאילת היקרה, כחודש עבר מאז המפגש האחרון ואני מרגישה חזקה מתמיד. לא שלא קשה, אבל דברים שאמרת לי מלווים אותי לאורך כל הדרך. פרידה מבן זוג היא דבר עצוב. פרידה עם ילדים אחרי כל כך הרבה שנים היא קשה מנשוא. ועם זאת, לימדת אותי שלא הכול מתפרק, ובמקום מה שכן, אפשר לבנות עתיד חדש וטוב יותר ולהגשים חלומות שלא חשבתי שאוכל אי פעם.
הגעתי אליך שבורה, חסרת בטחון ועם תחושה שאני לא מספיק טובה. הרגשתי מנוצלת על כל העשייה המשפחתית שלי, שלא זכתה להערכה המתאימה. אבל הבנתי, שכל מה שעשיתי היה חלק מהאמת שלי, וההערכה של בן הזוג, אם קיימת או לא, לא היא תקבע אם דרכי נכונה.
עד כמה שזה ישמע מוזר, למדתי שאפשר להיפרד באהבה, מתוך עצמה ובטחון בדרכי, מבלי להיות תלויה בשביעות רצונם של אחרים כדי להיות שלמה עם עצמי. תהליך הפרידה עוד לא נגמר. יש רגעים של עצב, וסביר שעוד יהיו. אך יש לי היום את היכולת לשלוט בתהליך ולכוונו. ואת הכלים לתת לעצב מקום כשצריך, ולהתקדם הלאה בלי ליפול. 
אני יודעת היום להביט קדימה בלי לחשוש, ולבנות את עתידי ועתיד ילדי על כתפי הרחבות באומץ ובכוח שלא ידעתי שיש לי.
מורה טוב הוא זה אשר מלמד את תלמידו להסתדר בכוחות עצמו. למספר חודשים היית עבורי מורה שכזו ועל כך שמור לך מקום חם בליבי לעוד שנים ארוכות שולחת לך חיבוק חם ותודה ענקית! ענת

ענת 
ד"ר וחברת סגל באוניברסיטה

יובל התגבר על הגירושים אחרי 5 שנות נישואים + ילד

אילת היקרה, הגעתי אלייך כשעולמי קרס עליי, חשתי מבולבל ובעיקר אבוד תמיד ראיתי את המשפחה כערך עליון ופתאום חשתי שהאישה שאיתי שינתה כיוון קראתי כתבה שפרסמת בynet ומיד התחברתי, סוף סוף מישהו שמבין אותי ולא מנסה לייפות את המצב. הגעתי אלייך והכל פשוט זרם, מצאתי מולי אישה חכמה, עדינה ומתוקה העצות שנתת לי , התמיכה והלב הטוב עזרו לי מאד בהתמודדות בצורה נכונה ומכובדת עם המצב.תמיד אודה לך על כך, בהערכה רבה, יובל

יובל עו"ד ומוסיקאי

לאה, התגברה על הכעס לאחר נישואים של 35 שנים ובגידה

הגעתי אלייך טעונה בכעסים וברצון אדיר לנקמה בבן זוגי לשעבר (במשך 35 שנים), ולאחר ההנחיה שלך, פרקתי את הכעסים כמעט לחלוטין, גרמת לי להבין שאני זאת ששווה יותר במשוואה הזאת, ואפשרת לי לצאת לדרך חדשה. תודה אילת! לאה 

לאה פנסיונרית מס הכנסה

אילון התגבר על פרידה לאחר שהאמין שמצא את פרק ב '

" אילת היקרה, לאחר שלושה לילות לא שינה, ובעיצומם של חיפושים אין סופיים אחרי מעט נחמה באינטרנט, הגעתי במקרה לאתר שלך. קראתי, הפנמתי, ולראשונה הרגשתי לא לבד. כאילו מה שעובר עלי זה סוג של "מחלה" לא ממש נדירה. "מחלה" שיש לה תרופה. אחרי שבועיים נוספים של מועקות, כאבי לב, ייסורים ותפקוד חלקי, עשיתי את המעשה והתקשרתי. חודש וחצי אחרי ובאופן מפתיע, מעל ומעבר לציפיות, אני יכול לומר בלב שלם שהפרידה מאחורי, ובעיקר שקיבלתי כלים עוצמתיים שיאפשרו לי להיות אדם מאושר בלי קשר להתנהגות של אנשים אחרים. איילת - מכל הלב תודה רבה."

אילון יועץ ארגוני 

ליאת התגברה על הפרידה אחרי 8 שנות זוגיות פרק ב'

" אילת, אני מרגישה חופשיה יותר מאי פעם. וכן, זה בעזרתך. אני זוכרת שבשיחתנו הראשונה, הבעתי רצון: לחזור לחיות את החיים כמו פעם. ליהנות מהרגע. מהכאן ועכשיו. והנה חזרתי להווה. אני נהנית מכל רגע, בלי הכאב הרגשי, שקשר אותי לעבר, שהיה המלווה הצמוד שלי. החגים האלה עברו עלי באושר, יותר מאי פעם.
חופשיה, כבר אמרתי?
 

ליאת 
רואת חשבון 

הנה שבעת המפגשים שיעשו לך את השינוי בראש ובחיים
(במחשב או בנייד שלך, בזמן, בקצב ובמקום שלך) 

כדי שיהיה לך קל להתגבר על הפרידה בצורה בריאה וממש לרפא בתוכך את המקומות הכואבים שלא נותנים לך מנוחה, ארגנתי את התכנית ב - 7 מפגשים מעשיים וממוקדים
בהתאם ל - 7 השלבים של שיטת Getting Over IT

  • מפגש 1
  • מפגש 2
  • מפגש 3
  • מפגש 4
  • מפגש 5
  • מפגש 6
  • מפגש 7

מפגש 7 - שבעה מפתחות לחיים של משמעות ושמחה


המטרה: המפגש הזה שונה מכל המפגשים כי אני כבר לא מדברת על הפרידה ואיך להתגבר עליה אלא על איך להמשיך הלאה, אני מדברת על החיים החדשים שלכם ואיך לחיות אותם בשמחה ובמשמעות כפי שהם, למרות השינויים שקרו בעקבות הפרידה.

7 מפתחות ליצירת חיים של שמחת ומשמעות למרות השינויים
(גם במצבי חיים שלא תואמים את מה שרצינו ותכננו).


עכשיו, בוא נראה איך זה עובד?
כדי להצליח להתגבר על הפרידה כדאי שיהיו לך שלושה דברים:


הדבר הראשון הוא ידע, תכלס מה לעשות - ולכן אני אספק לכם את כל הידע שדרוש לכם בפורמט של הדרכות וידאו מפורטות בה אני מסבירה לכם צעד-מעד מה לעשות כדי להשתחרר מהפרידה במהירות ובצורה  מחזקת.

הדבר השני הוא ייעוץ - כדי לוודא שאתה מבינים נכון מה לעשות, ומבינים איך זה רלוונטי עבורכם, אני נמצאת עבורכם. יש לכם אפשרות לשאול אותי שאלות ולהתייעץ לגבי כל מפגש, באתר התכנית. כך שמצד אחד אתם עושים הכול באופן עצמאי , מאיפה שאתם רוצים, ובזמן שלכם, ומצד שני יש לכם אפשרות לקבל מענה אישי לכל שאלה בנוגע לשיטה ולתהליך האישי שלכם, כמובן המענה הוא בשעות העבודה.

הדבר השלישי הוא הבנה אישית, איך זה רלוונטי עבורי - ידע הופך לשינוי כשיודעים להמיר את הידע להבנה אישית, ברמה של איך זה רלוונטי עבורי ולמקרה שלי, והשלב הזה הוא קריטי. לכן יש דפי תרגיל עם שאלות מדויקות שעושות את ההמרה הזו עבורכם - אתם עונים על השאלות, והידע הופך מיד להבנה אישית.

למי התכנית האישית  מתאימה? 

חשוב לי לומר שעשיתי את כל המאמצים שהתוכנית האישית תתאים לכל מי שרוצה אבל בכל זאת היא לא מתאימה לכל אחד, וקודם בוא נראה אם היא מתאימה עבורכם.

1. יש לך לפחות סיבה אחת ממש חשובה להתגבר על הפרידה  זו יכולה להיות אחת או יותר מהסיבות הבאות:

צורך דחוף לחזור ולהתרכז בעבודה
צורך דחוף לחזור לאיזון ליד הילדים וממש להיות שם עבורם(בלי להיות כל הזמן עם הראש בקשיים שלי, מה שמוביל גם לעצבנות וחוסר סבלנות כלפיהם). להיות עבורם סלע של יציבות ובטחון בתקופה הזו, במקום שיפגשו אותי במקום מתפרק וזה יכביד עליהם יותר. וזה לא אומר כמובן שלא כואב, זה כן אומר שעוברים את הכאב לא בהתפרקות אלא ביציבות.
להצליח להגיע להסכם גירושים טוב ולשמור על מערכת יחסים והורות טובה, בלי לתת להצפה של רגשות שליליים להשתלט על העניינים ולדרדר את המצב.  
להימנע משקיעה בדיכאון 
רצון למצוא זוגיות חדשה וטובה במהירות, בלי להיתקע
לישון טוב בלילה ולקום עם אנרגיות בבוקר 

ולפעמים הסיבה היא שהצד השני המשיך הלאה, כמו אצל אורטל שאחרי 17 שנות נישואים ושני ילדים הסיבה המרכזית שלה הייתה שבעלה לשעבר כבר גר  עם מישהי אחרת והיא לא רצתה לשקוע ולהיות אומללה כשהוא כבר מבסוט ועף על עצמו,

הנה מה שהיא כתבה לי:

'הי אילת הגעתי למפגש איתך, לאחר שקראתי מספר פוסטים שכתבת. החיבור היה מיידי. הרגשתי שסוף סוף מישהו מבין ויכול להתחבר לתחושות , למורכבות ולאתגרים של חיי מאז הגירושין.

ברגישות אין קץ, באמפתיה מדהימה בנחישות ובמיקוד הצלחת , ובתקופה קצרה לתת לי כלים ליציאה לדרך חדשה. הבנת תהליך הגירושין בצורה מפוכחת , התמודדות ישירה עם התחושות והקניית מודעות לדרך חדשה כל אלו היו רק חלק מהדברים שחוויתי במפגשים.

ממליצה בחום. תודה רבה, אורטל'

אורטל 
עו"ס תואר שני

אלו הסיבות הכי מרכזיות ויש כמובן עוד, אבל מה שקובע זה שיש סיבה חזקה להתגבר על הפרידה ולא למשוך את זה זמן רב.

למי עוד התכנית האישית מתאימה? 

2. יכולת למידה עצמאית - התכנית האישית  מתאימה לאנשים שרוצים או חייבים להתגבר על הפרידה ורוצים ללמוד ולעשות את מה שצריך לשם כך.

גיליתי במרוצת הזמן שיש שלוש קבוצות של אנשים -

הקבוצה הראשונה אלו האנשים שמתחברים מאד לטיפולים אישיים, ייתכן והם הולכים כעת לטיפול אך צריכים משהו ממוקד ופרקטי יותר כדי להתגבר על הפרידה.

הקבוצה השנייה אלו האנשים שממש לא מתחברים לטיפולים, הם לא רוצים ולא מוכנים ללכת לטיפול, מכל מיני סיבות, התכנית האישית מתאימה להם במיוחד, כי בתכנית הזו מקבלים את כל הידע כדי להתגבר על הפרידה וגם אפשרות לשאול ולהתייעץ, בלי הצורך ללכת לטיפול אישי,

הקבוצה השלישית אלו האנשים שמוכנים לעשות מה שצריך, פתוחים להצעות, העיקר שיעזור, וכמובן שהתכנית הזו מתאימה עבורם.

3. רוצים ומוכנים לשינוי - גיליתי שאחרי פרידה יש שלב שבו אנשים רוצים את הזמן לכאוב, רוצים להתעסק בזה וזה בסדר גמור, לפעמים אנשים נמצאים בשלב הזה כמה ימים ולפעמים חודשים ואפילו שנים ומבחינתי חשוב שכל אחד יעשה מה שנכון לו.

ולכן אני אומרת שהטכניקה הזו מתאימה למי שרוצה או חייב שינוי עכשיו. אם זה המצב שלכם, אז הטכניקה הזו ממש בשבילכם,

זו טכניקה ת'כלס למי שרוצה שינוי ממשי.

חשוב! כאן גם חשוב לי לציין שהתכנית האישית מתאימה לאנשים בריאים בנפשם וברוחם שעוברים כעת משבר פרידה, מתוך אמונה שלהתגבר על פרידה זו מיומנות שכל אחד יכול ללמוד, אך אין התכנית מתאימה כתחליף לטיפול פסיכולוגי או פסכיאטרי במידת הצורך, היא יכולה להיות השלמה לטיפול כזה בתיאום עם המטפל.

איך התוכנית האישית בנויה? 

1. שבעה מפגשים אונליין בהנחייתי, בהם אתם עוברים את 7 השלבים של שיטת Getting Over IT

2. כל מפגש הוא באורך שונה, בין שעה לשעתיים.

3. כדי לאפשר לכם להקשיב למפגש בקלות ובפשטות
כל מפגש כולל 6- 11 הדרכות וידאו קצרות וממוקדות של בין 7-15 דקות.

4. כל מפגש כולל דפי תרגיל מתאימים, כדי לאפשר לכם המרה קלה של הידע למקרה הפרטי שלכם.

5.בכל מפגש יש אפשרות לשאול שאלות ולהתייעץ איתי בחלק של התגובות בתחתית העמוד. יש אפשרות לשאול ולהתייעץ בכל שם שתבחרו כשם התצוגה שלכם ובכך לשמור על אנונימיות בפני שאר המשתתפים ולהרגיש חופשיים לשתף ולשאול. 

6. כל 3 ימים נפתח עבורך המפגש הבא, וכך תוך 21 יום אפשר להשתתף בכל 7 המפגשים. עם זאת מאחר וזו תכנית אישית וחשוב לי שכל אחד יוכל לעבור את השלבים בקצב אישי, וכן שתהיה אפשרות לחזור, לתרגל ולהעמיק בשלבים, התכנית גם פתוחה עבורכם במשך חצי שנה.

חשוב לי לציין שהשיטה בנויה כך שהרוב מרגישים שיפור ממפגש למפגש, ויש כאלו שכבר אחרי המפגש השני והשלישי ירגישו שהם השתחררו לגמרי, עם זאת אני ממליצה להשלים את כל השלבים כדי לוודא שהשינוי הוא עמוק ויציב, אבל זה לבחירתך.

כמו כן התכנית בנויה כך שתתאים למהירים ביותר וגם למי שרוצה וצריך יותר זמן,

חשוב לזכור שהשיטה הזו מאפשרת לכל אחד ואחת להתגבר על הפרידה או הגירושים הרבה יותר מהר, לפעמים רבע מהזמן ואפילו פחות משהיה לוקח לך בלעדיה, שלא לדבר על אנשים שאף פעם לא באמת מתגברים ואז לא ניתן למדוד את זה.

אבל זה אישי, לכן יכול להיות מישהו אחרי גירושים שהיה לוקח לו 4 שנים ובעזרת השיטה יתגבר אחרי כמה חודשים או שנה, ומישהו אחר שהיה מתגבר אחרי שנה יוכל להתגבר אחרי חודש או שבועיים, ומי שהיה לוקח לו חודשיים יתגבר אחרי שבוע ושני מפגשים, לכן זה אישי ויחסי למקום בו כל אחד נמצא.

בהתאם לכך בניתי את התכנית כך שכל אחד יכול לעבור את הדרך בזמן ובקצב האישי שלו.

מה צריך כדי להשתתף בתכנית האישית? 
כל מה שצריך, מכל מקום, ובכל זמן, הוא חיבור לאינטרנט ומחשב.
מרוב הניידים והטאבלטים ניתן לצפות בתכנית וגם להירשם,
אך אם נתקלתם בקושי מהנייד מומלץ להתייעץ איתנו או לעבור למחשב.  

אחריות  


אני מכירה בתרומה המשמעותית של התכנית האישית לאפשר לכם להתגבר על הפרידה במהירות ובצורה טובה, וחשוב לי מאד שכל המשתתפים בתכנית יצליחו בכך וירגישו שהתכנית האישית יצרה אצלם שינוי משמעותי, ולכן אני נותנת אחריות של שבוע שלם בו יש אפשרות להשתתף בשני המפגשים הראשונים, לשאול ולהתייעץ. 
אם אחרי 7 ימים אתם לא מתחברים ולא מרוצים, מכל סיבה שהיא, תוכלו לשלוח אליי מייל עם בקשה למימוש האחריות, בלי צורך לציין הסבר (אם כי אשמח לשמוע) ותקבלו החזר מלא לכספכם.

אתם יכולים להצטרף לתכנית האישית בבטחון עם תקופת אחריות של 7 ימים 

מה ההשקעה שלך בתכנית האישית?

ראשית חשוב לי לומר, שהתכנית האישית בשיטת Getting Over IT בהנחייתי היא התכנית הראשונה והיחידה בעברית, שמאפשרת לך להתגבר על הפרידה במהירות ובצורה טובה, בכוחות עצמך, מכל מקום, בכל זמן ובתקציב נגיש.

הערך של להתגבר על הפרידה במהירות ובצורה טובה נמצא בהרבה מאד רבדים, ובלתי ניתן למדידה בעיניי, וזו הסיבה שהשקעתי שנים בפיתוח השיטה וכשנה וחצי בהכנה של ההדרכות ובניית התכנית.

כחלק מחזון התכנית חשוב לי שהתכנית האישית תהיה בתקציב נגיש עבור כל מי שרוצה להצליח להתגבר על הפרידה, ובו בזמן חשוב לי להשקיע את הזמן ותשומת הלב הדרושים כדי לייעץ ולענות לכל אחד ואחת מהמשתתפים באופן אישי באתר התכנית,

בהתאם לכך אתם מקבלים היום את התכנית במחיר ההוגן והנגיש שבחרתי:

3X330 ש"ח (990)
או 890 בתשלום אחד

הטבה מיוחדת למשדרגים את הערכה 'להפסיק לחשוב על זה ' 

2X330 ש"ח (660)
או 590 בתשלום אחד

( פחות התשלום ששילמת עבור הערכה) 

במחיר ממוצע של פחות משתי פגישות אצל מטפל או פסיכולוג, או 2- 1 קניות משפחתיות בסופר, אתם מקבלים את האפשרות לעבור את כל השלבים כדי להתגבר על הפרידה הרבה יותר מהר, בדרך טובה ומחזקת,
מהבית שלכם, בכל שעה שמתאימה עבורכם.  

 להרשמה פשוט ללחוץ על הכפתור ומיד תעבור  למילוי השאלון האישי ,
לאחר מילוי השאלון אחזור אלייך לשיחת התאמה אישית

(אם מילאת את השאלון בסופ"ש אחזור אלייך ביום ראשון,
אם מילאת באמצע שבוע אחזור אלייך בשעות העבודה בהקדם האפשרי)

אשמח לדבר איתך ולראות האם התכנית האישית מתאימה עבורך

                                      לשאלות, מידע נוסף וייעוץ האם התכנית האישית מתאימה עבורך                                           כתבו אליי למייל ayelet2u@gmail.com

רוצה לקרוא עוד שיתופים? 

אילת יקרה רציתי להודות לך על העזרה והליווי שנתת לי בתהליך הפרידה. אחרי שנים של פרידות כואבות, וחזרה איטית לאושר פנימי, הצלחת לעזור לי לזהות את הכשלים במחשבה, את הטיות ההבנה ואת הבורות אליהם נפלתי שוב ושוב. במפגשים איתך הצלחתי לסמן מטרות חדשות, להכיר בדרך אותה עליי עוד לעבור, ולהתייחס לעצמי בסלחנות ואהבה. נתת לי כלים רבים ומשמעותיים להמשך, בנושאי זוגיות ובכלל. אין ספק שזו היתה מקפצה מדהימה לקשרים העתידיים שלי. המפגשים והדרך איתך היו מתנה לחיים. תודה על הכל! גל

גל
דוקטורנט מצטיין ביולוגיה

אילת היקרה, לא האמנתי שבגיל 39 כשאני רואה את עצמי כאישה בעלת ביטחון עצמי, מצליחה ורגילה לשלוט בחיי וברגשותיי, אגיע אלייך פשוט מרוסקת. במהלך העבודה הקשה איתך לאט לאט החלה העליה. בהדרגה לימדת אותי עוד כלי ועוד כלי להתמודדות עם המציאות ולהחזרת השליטה על החיים. היום אני יודעת שעוד רבה העבודה לפניי אבל מיום ליום אני מרגישה חזקה יותר וחוזרת להיות הבן אדם שהתגעגעתי אליו. אילת, לסיכום אני רוצה לומר לך ת-ו-ד-ה. בזכות המפגשים איתך אני מרגישה שסוף סוף יכולה להרים את הראש ולהזדקף. מאחלת לך המון הצלחה ופריחה בהמשך העשייה ובחיים האישיים. ליאורה

ליאורה
הייטק