לאנשים שרוצים להתגבר על פרידה כואבת

איך להפסיק לחשוב על זה,
איך להפסיק לכאוב את זה,
ולחזור לעצמך,
לראש שקט
ולהרגשה טובה 

תכנית אונליין  שכוללת את  כל שבעת השלבים
כדי להתגבר על פרידה כואבת
ולהצליח לשחרר
זמינה עבורך 24/7
אפשר להתחיל מידית 

שואלים אותי הרבה כמה זמן לוקח לזמן לעשות את שלו?
כמה זמן זה 'נורמלי'?

גיליתי שכשיודעים מה לעשות, ופועלים נכון, 
כל אחד יכול להתגבר על הפרידה בחצי, שליש ואפילו עשירית מהזמן שהיה לוקח ל'זמן לעשות את שלו'. אבל רגע, זה יותר מכך, כי כולנו מכירים אנשים שאצלם הזמן ממש לוקח ת'זמן, ולוקח להם שנים להתגבר. וגם את אלו שאף פעם לא ממש משתחררים.

ככל שנראה לכם שהמקרה שלכם מסובך וייקח לכם המון זמן,
כך השיטה הזו יכולה ליצור עבורכם הבדל משמעותי יותר.

העניין הוא שבפרידה יש דרך פשוטה להתגבר, ויש דרך מסובכת עם מכשולים ובורות שאפשר להיתקע בהם.

ערן בן 46 , במשך 3 שנים לא הצליח להוציא את האקסית מהראש ואחרי שנעזר בשיטת Getting Over IT הוא הבין מה עצר אותו והשאיר אותו במקום - נאחז בכל הכוח בזיכרונות ובזוגיות שהייתה. ככל שהתקדם בשלבים הוא הצליח לשחרר ואף פיתח הבנה מעמיקה יותר של זוגיות ומה חשוב עבורו בזוגיות. 

אז כמה זמן זה 'נורמלי'?  לפני כן כדאי לך גם לשאול, כמה זמן מושקע בחשיבה במהלך היום והלילה, עד כמה הרגשות המכאיבים מלווים ומשפיעים על חייך וחיי היקרים לך,  ועד כמה זה מפריע לך בדברים החשובים לך.  

הזמן הנדרש הוא מאד אישי ותלוי  במספר משתנים חיצונים  ביניהם (לא לפי הסדר):
1. משמעות הזוגיות
2. עוצמת החיבור הרגשי והאהבה בזמן הפרידה
3. סיבת הפרידה 
4. נסיבות חיים ובעיקר הקשיים שמעלה או מדגישה הפרידה
5. מידת ההפתעה 'כרעם ביום בהיר' לעומת פרידה ידועה מראש
6. אופן התנהלות הפרידה והיחס של הצד השני


כל אלה משתנים חיצוניים, אך יש את המשתנים הפנימים והיכולת האישית להתגבר ולהשתחרר, וזה בדיוק מה שאשמח לשתף וללמד אותך.  

היי, כאן אילת אופר ואם זו פעם ראשונה שאנחנו נפגשים אז נעים מאד, אני רוצה לשתף אותך שהפרידה הראשונה שלי הייתה בגיל 20 כשהחבר הראשון שלי נפרד ממני, הייתי ב'שוק' , לחלוטין לא ציפיתי לזה, ועוצמת הכאב טלטלה אותי,

שנים לאחר מכן  כשהתגרשתי הבטחתי לעצמי שהפעם זה יהיה אחרת, הפעם לא ייקח לי שנתיים להתגבר על זה, הפעם אגלה את הדרך לצאת מזה מהר.

באותו זמן, הייתי כבר מנחה ותרפיסטית עם 15 שנים של למידה בתחומים של ריפוי רגשי, איזון, בטחון עצמי והעצמה אישית והרגשתי שזו שעת מבחן והזדמנות -  להצליח למצוא דרך להתגבר על הפרידה באמת, שתהיה גם מהירה וגם מיטיבה. האמנתי  שחייבת להיות דרך כזו.

לקחתי את מיטב התובנות, התיאוריות והשיטות שלמדתי עד אז, והתחלתי להשתמש בהם על עצמי, בעיצומו של משבר הפרידה, ולחקור בתוך עצמי את הדינמיקה של משבר הפרידה. במשך כמה חודשים אינטנסיביים (ואתם יודעים כמוני שבפרידה הכול מרגיש פי כמה וכמה) שעסקתי כמעט רק בזה, הצלחתי!

הצלחתי להתגבר על הפרידה, חזרתי להיות שמחה ובטוחה,
כל המחשבות הפסיקו והתחלתי את חיי החדשים.

איך תוכלו לדעת שהצלחתם?

1. המחשבות מפסיקות, חוזרים להתרכז במה שחשוב.
ישנים טוב בלילה, קמים בבוקר בשלווה. 

2. חוזרים להרגיש טוב, משתחררים מהמועקה התמידית, 
ותחושת הדיכאון והכאב.

3. מבססים ביטחון עצמי יציב יותר, שלא תלוי כל כך בזוגיות ובצד השני.

4. משתחררים מהכעס, שיכול לכבול רגשית לצד השני, גם שנים אחרי. 

5. משתחררים מהכאב של האשמה עצמית וחרטה 

6. משתחררים מהקנאה והגעגוע, ומפנים את האנרגיות לחיים החדשים 

7. מחזירים את האמון בזוגיות ומעמיקים את ההבנה הזוגית 

את כל אלה תוכלו לבדוק בעצמכם, עם עצמכם, ככל שתתקדמו בשבעת השלבים.
אם תרצו, זה הצ'ק ליסט שלכם כדי לבדוק שזה באמת עבד לכם.

 

תכנית אונליין  שכוללת את  כל שבעת השלבים 
כדי להתגבר על פרידה כואבת
ולהצליח ולשחרר
זמינה עבורך 24/7
אפשר להתחיל מידית 


יש לך הוכחות שזה באמת עובד ? הרבה אנשים משתפים אותי בשינוי שהם עברו,
הנה כמה דוגמאות מהחיים:

ענת התגברה על גירושים אחרי 15 שנות נישואים + 3 ילדים

"לאילת היקרה, הגעתי אליך שבורה, חסרת בטחון ועם תחושה שאני לא מספיק טובה. הרגשתי מנוצלת על כל העשייה המשפחתית שלי, שלא זכתה להערכה המתאימה. אבל הבנתי, שכל מה שעשיתי היה חלק מהאמת שלי, וההערכה של בן הזוג, אם קיימת או לא, לא היא תקבע אם דרכי נכונה.
אני יודעת היום להביט קדימה בלי לחשוש, ולבנות את עתידי ועתיד ילדי על כתפי הרחבות באומץ ובכוח שלא ידעתי שיש לי.
מורה טוב הוא זה אשר מלמד את תלמידו להסתדר בכוחות עצמו. למספר חודשים היית עבורי מורה שכזו ועל כך שמור לך מקום חם בלבי לעוד שנים ארוכות שולחת לך חיבוק חם ותודה ענקית!  ענת, ד"ר וחברת סגל באוניברסיטה

יובל התגבר על הגירושים אחרי 5 שנות נישואים + ילד

איילת היקרה, הגעתי אלייך כשעולמי קרס עליי, חשתי מבולבל ובעיקר אבוד
תמיד ראיתי את המשפחה כערך עליון ופתאום חשתי שהאישה שאיתי שינתה כיוון
קראתי כתבה שפרסמת בynet ומיד התחברתי, סוף סוף מישהו שמבין אותי ולא מנסה לייפות את המצב. הגעתי אלייך והכל פשוט זרם, מצאתי מולי אישה חכמה, עדינה ומתוקה
העצות שנתת לי , התמיכה והלב הטוב עזרו לי מאד בהתמודדות בצורה נכונה ומכובדת עם המצב.
תמיד אודה לך על כך, בהערכה רבה, יובל עו"ד ומוזיקאי

לאה, התגברה על הכעס לאחר נישואים של 35 שנים ובגידה

הגעתי אלייך טעונה בכעסים וברצון אדיר לנקמה בבן זוגי לשעבר (במשך 35 שנים),
ולאחר ההנחיה שלך, פרקתי את הכעסים כמעט לחלוטין, גרמת לי להבין שאני זאת ששווה יותר במשוואה הזאת, ואפשרת לי לצאת לדרך חדשה. תודה אילת! לאה, פנסיונרית, עובדת מדינה

אילון התגבר על פרידה לאחר שהאמין שמצא את פרק ב '

" אילת היקרה, לאחר שלושה לילות לא שינה, ובעיצומם של חיפושים אין סופיים אחרי מעט נחמה באינטרנט, הגעתי במקרה לאתר שלך. קראתי, הפנמתי, ולראשונה הרגשתי לא לבד. כאילו מה שעובר עלי זה סוג של "מחלה" לא ממש נדירה. "מחלה" שיש לה תרופה. אחרי שבועיים נוספים של מועקות, כאבי לב, ייסורים ותפקוד חלקי, עשיתי את המעשה והתקשרתי אלייך לתיאום פגישת טיפול.
חודש וחצי אחרי ובאופן מפתיע, מעל ומעבר לציפיות, אני יכול לומר בלב שלם שהפרידה מאחורי, ובעיקר שקיבלתי כלים עוצמתיים שיאפשרו לי להיות אדם מאושר בלי קשר להתנהגות של אנשים אחרים. איילת - מכל הלב תודה רבה." אילון, יועץ ארגוני

ליאת התגברה על הפרידה אחרי 8 שנות זוגיות פרק ב'

אילת, אני מרגישה חופשיה יותר מאי פעם. וכן, זה בעזרתך. אני זוכרת שבשיחתנו הראשונה, הבעתי רצון: לחזור לחיות את החיים כמו פעם. ליהנות מהרגע. מהכאן ועכשיו. והנה חזרתי להווה. אני נהנית מכל רגע, בלי הכאב הרגשי, שקשר אותי לעבר, שהיה המלווה הצמוד שלי. החגים האלה עברו עלי באושר, יותר מאי פעם. חופשיה, כבר אמרתי? ליאת, רואת חשבון

 

תכנית אונליין  שכוללת את  כל שבעת השלבים 
כדי להתגבר ולשחרר
זמינה עבורך 24/7
אפשר להתחיל מידית 

אז מה זו בעצם השיטה הזו? 


השיטה כוללת שבעה שלבים מעשיים שמראים לך בדיוק איך מתגברים על כאב הפרידה, 
משתחררים מכל המחשבות,  בדרך מהירה, מיטיבה ומחזקת.

שלב ראשון - מוטיבציה ונחישות 

טכניקות לבנייה וחיזוק המוטיבציה, הנחישות והיכולת המנטלית לעשות את אחד השינויים האישיים המשמעותיים ביותר, להתגבר על הפרידה בכוחות עצמכם ובצורה מכוונת. להתמיד גם כשקשה וגם כשיש נפילות, עד שהצלחתם. 

 מחזקים ומפתחים את היכולות האישיות שנדרשות כדי ליצור שינוי בחיים בצורה יזומה ומכוונת (להבדיל מלחכות בצורה פסיבית לשינוי מבחוץ - שיקרה או שלא יקרה).


שלב שני - להפסיק לחשוב על זה

טכניקה מיוחדת שמאפשרת לעבור מחשיבה מעגלית, שחוזרת על עצמה שוב ושוב לחשיבה בהירה וממוקדת. מגלים איך לשתף פעולה עם המחשבות במקום להתייחס למחשבות כבעיה, עד שכבר לא צריך אותן יותר והן נעלמות מעצמן ובקלות. למעשה אתם מגלים שהמחשבות הן 'המטוס' המהיר ביותר שיכול להוציא אתכם ממשבר הפרידה, ברגע שאתם יודעים 'להטיס' אותו נכון.


שלב שלוש - העתיד כמפתח לשחרור

מגלים איך דווקא החששות הגדולים ביותר שלנו הם המפתח הכי יעיל ומהיר כדי להשתחרר ממשבר הפרידה ולחזור לאיזון - האמת, זה פועל כמו קסם! לומדים 'לחלום נכון', לתכנן מחדש את העתיד הקרוב והרחוק וליצור אסטרטגיית חיים מותאמת אישית למצבים שונים, כך שכל אחד יכול.

הערה חשובה: ככל שהשלב הזה נראה לכם קשה יותר, כך הוא חשוב עבורכם ותהיה לו את ההשפעה הגדולה ביותר. אחרי שתעשו אותו לא תאמינו איזו הקלה תרגישו ובמפגש אנחנו הולכים צעד-צעד ובצורה פשוטה ומעשית.

וכן, זה מתאים גם במצבים בעייתיים ומאתגרים במיוחד. מניסיוני דווקא אז הכי חשוב לעשות את זה.
בשלב הזה אתם מחזירים לעצמכם את תחושת האיזון והרוגע הפנימי.

במקום שהחששות מהעתיד יעצימו (פי כמה) את כאב הפרידה, הם הופכים למפתח המהיר ביותר שלכם להתגבר על הפרידה.


שלב רביעי - הכל בסדר, גם כשלא בסדר

בשלב הזה אתם לומדים איך להרגיש טוב עם עצמכם ועם החיים שלכם, למרות המצב החדש.  דרך ביסוס ערך עצמי עמוק ויציב, שפחות מבוסס על בני זוג ונסיבות חיצוניות.

לומדים איך להשתחרר מההרגשה המכאיבה שמשהו לא בסדר איתי ועם החיים שלי ומגלים איך אפשר להרגיש טוב עם החיים גם כשהמצב השתנה והוא לא מה שחלמתי וקיוויתי.

לומדים איך להרגיש טוב עם עצמי ועם מי שאני גם אם טעיתי, נכשלתי, גם אם אני בסטטוס חדש ופחות 'נחשב'.  מבססים הערכה עצמית חדש, יותר יציבה ועם פחות תלות בנסיבות.שלב חמישי- המפנה - עכשיו לשחרר

טכניקה מיוחדת של 'פירמידת ההחלטות' שמאפשרת לכם להצליח לשחרר את הזוגיות ואת בן/בת הזוג. אחרי שבניתם את היכולת לכך בכל השלבים הקודמים אתם קוטפים את הפירות ומוכנים לשלב שמראה לכם איך לשחרר, השלב שמראה לכם איך להתנתק רגשית מבן/בת הזוג. ההשפעה של השלב הזה היא עצומה ומורגשת מהרגע שעשיתם אותו.

הערה חשובה: גם מי שלא מצליח לעשות את כל השלבים בפעם הראשונה, יכול לחזור על השלבים החשובים עבורו עד שהצליח. בדיוק בשביל זה התכנית היא אישית, ואפשר לחזור , לתרגל ולהעמיק את הצעדים עד להצלחה מלאה, כל אחד בקצב ובזמן הנכונים עבורו. והעיקר שזה עובד. 

שלב שישי- ריפוי רגשי

משתחררים מהרגשות המכאיבים שיכולים להישאר חודשים ושנים אחרי הפרידה,  ולהפוך לחשדנות, חוסר בטחון, מרירות, מתח או דיכאון (לפעמים אנשים כבר לא זוכרים שזה התחיל בפרידה).


למעשה אפשר להתגבר ולהמשיך הלאה בלי השלב הזה, אפשר להתגבר ולהישאר עם הכעס או העלבון והם פשוט 'ייטמעו' בתוך האישיות שלנו, אך אפשר גם להשתחרר מהרגשות האלו ולהתחיל מחדש ממקום הרבה יותר טוב עם עצמנו.


הרגשות המכאיבים הם גם האפשרות לריפוי עמוק ולהעצמה אישית, שיכולים להוביל אותנו למקומות הרבה יותר טובים עם עצמנו. לכן השלב הזה כל כך חשוב ובו אנחנו מתמקדים בריפוי הרגשי כדי לצאת ממשבר הפרידה מחוזקים ועם יותר אמון בעצמנו ובחיים.


במה נתמקד:
6 העקרונות לריפוי ושחרור חרטה והאשמה עצמי
טכניקה ממוקדת לשחרור וריפוי הכעס
אלכימיה של הקנאה ב - 3 צעדים
המפתחות לשחרור מתחושות בדידות וגעגוע


שלב שביעי- 7 מפתחות לחיים של משמעות ושמחה

7 מפתחות ליצירת חיים של שמחה ומשמעות, גם אחרי פרידה מכאיבה, במצב בו החיים לא תואמים את מה שרצינו ותכננו. השלב הזה מראה איך להמשיך הלאה, איך לחיות את החיים החדשים בשמחה ובתחושת משמעות, למרות השינויים שקרו בעקבות הפרידה.


תכנית אונליין  שכוללת את  כל שבעת השלבים 
כדי להתגבר ולשחרר
זמינה עבורך 24/7
אפשר להתחיל מידית 

למי התכנית האישית  מתאימה? 

חשוב לי לומר שעשיתי את כל המאמצים שהתוכנית האישית תתאים לכל מי שרוצה, אבל בכל זאת היא לא מתאימה לכל אחד, וקודם בוא נראה אם היא מתאימה עבורך.

1. יש לך לפחות סיבה אחת ממש חשובה להתגבר על הפרידה  זו יכולה להיות אחת או יותר מהסיבות הבאות:

צורך דחוף לחזור ולהתרכז בעבודה
 
צורך דחוף לחזור לאיזון ליד הילדים

רצון למצוא זוגיות חדשה וטובה במהירות, בלי להיתקע


להצליח להגיע להסכם גירושים טוב ולשמור על מערכת יחסים הורית טובה


להימנע משקיעה ב'דאון', בשליליות  ורגשות מכאיבים

 
להפסיק לחשוב על זה ולחזור לראש שקט
 
לישון טוב בלילה ולקום עם אנרגיות בבוקר

ולפעמים הסיבה היא שהצד השני המשיך הלאה, כמו אצל אורטל שאחרי 17 שנות נישואים ושני ילדים, הסיבה המרכזית שלה הייתה שבעלה לשעבר כבר  גר  עם מישהי אחרת והיא לא רצתה לשקוע ולהיות אומללה, כשהוא כבר מאושר בחייו החדשים. 

הנה מה שהיא כתבה לי:

אורטל התגברה על הגירושים, אחרי שבעלה ישר המשיך לזוגיות חדשה


'היי אילת הגעתי למפגש אתך, לאחר שקראתי מספר פוסטים שכתבת. החיבור היה מיידי. הרגשתי שסוף סוף מישהו מבין ויכול להתחבר לתחושות , למורכבות ולאתגרים של חיי מאז הגירושין. ברגישות אין קץ, באמפתיה מדהימה בנחישות ובמיקוד הצלחת , ובתקופה קצרה, לתת לי כלים ליציאה לדרך חדשה. הבנת תהליך הגירושין בצורה מפוכחת , התמודדות ישירה עם התחושות והקניית מודעות לדרך חדשה כל אלו היו רק חלק מהדברים שחוויתי במפגשים.
ממליצה בחום. תודה רבה, אורטל,  עובדת סוציאלית תואר שני

אלו הסיבות הכי מרכזיות ויש כמובן עוד,
אבל מה שקובע את היכולת להצליח זה שיש לכם סיבה משמעותית וחזקה שבגינה ממש חשוב לכם להצליח להתגבר על הפרידה, לשחרר ולהמשיך הלאה. 

2. יכולת למידה עצמאית - התכנית האישית  מתאימה לאנשים שרוצים או חייבים להתגבר על הפרידה ורוצים ויכולים ללמוד לעשות את מה שצריך לשם כך.

3. רוצים ומוכנים לשינוי - גיליתי שאחרי פרידה יש שלב שבו אנשים רוצים את הזמן לכאוב, רוצים להתעסק בזה וזה בסדר גמור, לפעמים אנשים נמצאים בשלב הזה כמה ימים ולפעמים חודשים ואפילו שנים ומבחינתי חשוב שכל אחד יעשה מה שנכון לו. לכן אני מדגישה שהתכנית הזו מתאימה למי שרוצה או חייב שינוי מעכשיו. אם זה המצב שלכם, אז התכנית הזו ממש בשבילכם,

זו שיטה מעשית, ת'כלס, למי שרוצה שינוי ממשי.

חשוב! כאן גם חשוב לי לציין שהתכנית האישית מתאימה לאנשים בריאים בנפשם וברוחם שעוברים כעת משבר פרידה, מתוך אמונה שלהתגבר על פרידה זו מיומנות שכל אחד יכול ללמוד, אך אין התכנית מתאימה כתחליף לטיפול פסיכולוגי או פסכיאטרי במידת הצורך, היא יכולה להיות השלמה לטיפול כזה בתיאום עם המטפל.

כמו כן התכנית בנויה כך שתתאים למהירים ביותר וגם למי שרוצים וצריכים יותר זמן,

חשוב לזכור שהשיטה הזו מאפשרת לכל אחד ואחת להתגבר על הפרידה או הגירושים הרבה יותר מהר, לפעמים רבע מהזמן ואפילו פחות משהיה לוקח לך בלעדיה, שלא לדבר על אנשים שאף פעם לא באמת מתגברים ואז לא ניתן למדוד את זה.

אבל זה אישי, לכן יכול להיות מישהו אחרי גירושים שהיה לוקח לו 4 שנים ובעזרת השיטה יתגבר אחרי כמה חודשים או שנה, ומישהו אחר שהיה מתגבר אחרי שנה יוכל להתגבר אחרי חודש או שבועיים, ומי שהיה לוקח לו חודשיים יתגבר אחרי שבוע ושני מפגשים, לכן זה אישי ויחסי למקום בו כל אחד נמצא.

בהתאם לכך בניתי את התכנית כך שכל אחד יכול לעבור את השלבים, להצליח להתגבר ולשחרר, בזמן ובקצב האישי שלו.

מה צריך כדי להשתתף בתכנית האישית? 
התכנית היא בצפייה בהדרכות הוידאו, כך נדרשת היכולת להשקיע את הזמן בצפייה בתכנים וביישום. התכנית האישית היא בתשלום, כך נדרשת היכולת לשלם.  מעבר לכך כל מה שצריך, מכל מקום, ובכל זמן, הוא חיבור לאינטרנט ומחשב , טאבלט או טלפון  חכם (סמארטפון). 

החזר כספי מובטח
ל 30 יום

יצרתי את התכנית הזו באהבה כי חשוב לי שכל אחת ואחד מכם תצליחו להתגבר על הפרידה יותר מהר ובדרך טובה ותחזרו להרגיש טוב עם עצמכם ועם חייכם.  לכן אני מזמינה אתכם לנסות את התכנית למשך 30 ימים מלאים - לצפות בכל ההדרכות, לתרגל ולחוות. במידה ולא תהיו שבעי רצון מכל סיבה שהיא, כתבו לי ואחזיר לכם את כל כספכם באדיבות ובלי שאלות. 

עלות התכנית

מה המחיר של להמשיך לכאוב את הפרידה? איך יראו חייך אם הכאב ימשיך עוד 3 חודשים? עוד שנה? מעבודה עם מאות אנשים שנמצאים בתוך כאב הפרידה, חלקם כאלו שהרגישו שאין סיכויי להתגבר ולשחרר,  אני יודעת עד כמה העבודה בשיטה הזו יכולה להפוך הכל ולאפשר לך לחזור להרגיש טוב עם עצמך ועם חייך. יחד עם זאת, חשוב לי להנגיש את התכנית לכל מי שרוצה להצליח להתגבר על הפרידה.

בהתאם לכך אפשר לקבל  את התכנית האישית אונליין
שכוללת את כל שבעת השלבים
במחיר ההוגן והנגיש שבחרתי:
 
489 ש"ח
לקראת השנה החדשה  
כדי להקל עוד יותר אפשר להשתתף בתכנית בעלות מיוחדת 

של 369 ש"ח בלבד 

או 

  3 תשלומים של 123 ש"ח

להצטרפות  נא ללחוץ על הכפתור
 שיעביר אתכם לדף התשלום המאובטח.
לאחר התשלום תועבר/י לדף הרישום של הקורס
ותוכל/י להתחיל מיידית

                                     

אני כאן עבורך, לכל שאלה והתייעצות
אפשר לכתוב אליי ישירות גם למייל ayelet2u@gmail.com
אני עונה בימי ושעות העבודה

אשמח לשמוע ממך, אילת 

©
Getting Over IT . All rights Reserved | Disclaimer
שיטה ממוקדת להתגבר על פרידה וגירושים - אילת אופר