לאנשים שרוצים להתגבר על פרידה כואבת

איך להפסיק את המחשבות
שרצות בראש בלי שליטה
ולחזור לראש שקט

תכנית אונליין  שכוללת את  כל שבעת השלבים 
כדי להתגבר ולשחרר
ב - 3 תשלומים שווים של 163 ש"ח

לקבלת התכנית מידית הרשמה מהירה כאן 

 לאחר מילוי שם ואימייל ייפתח עבורך עמוד התשלום המאובטח, אחריו ייפתח עמוד ההרשמה ולאחר בחירת שם משתמש וססמה תוכל/י להתחיל מידית

יעל מספרת לי "אני יושבת עם חברה טובה ושוב מסבירה לה  איך אני מרגישה,  מספרת על התמונה שהעלה בפייס, שוב מנתחות מה קרה. זה עוזר לדבר, אני מרגישה הקלה אבל זה לא עוזר לי להפסיק לחשוב על זה! עברו כמה חודשים וכבר לא נעים לי לדבר על זה, ואני מפסיקה לשתף, מפסיקה להתייעץ, כולם מסביבי חושבים שמשהו השתנה, ששחררתי, אבל בפנים המחשבות ממשיכות לרוץ, הזמן עובר והמחשבות בשלהם, כמה זמן זה עוד יימשך?" 

שואלים אותי הרבה כמה זמן לוקח לזמן לעשות את שלו?
כמה זמן זה 'נורמלי'?

גיליתי שכשיודעים מה לעשות, ופועלים נכון, 
כל אחד יכול להתגבר על הפרידה בחצי, שליש ואפילו עשירית מהזמן שהיה לוקח ל'זמן לעשות את שלו'. אבל רגע, זה יותר מכך, כי כולנו מכירים אנשים שאצלם הזמן ממש לוקח ת'זמן, ולוקח להם שנים להתגבר. וגם את אלו שאף פעם לא ממש משתחררים. ככל שנראה לכם שהמקרה שלכם מסובך וייקח לכם המון זמן, כך השיטה הזו תיצור עבורכם הבדל משמעותי יותר.

העניין הוא שבפרידה יש דרך פשוטה להתגבר, ויש דרך מסובכת עם מכשולים ובורות שאפשר להיתקע בהם.

ערן בן 46 , במשך 3 שנים לא הצליח להוציא את האקסית מהראש ואחרי שנעזר בשיטת Getting Over IT הוא הבין מה עצר אותו והשאיר אותו במקום, נאחז בכל הכוח בזיכרונות ובזוגיות שהייתה. ככל שהתקדם בשלבים הוא הצליח לשחרר ואף פיתח הבנה מעמיקה יותר של זוגיות ומה חשוב עבורו בזוגיות. 

השיטה בנויה מ 7 שלבים שמאפשרים למי שמיישם ומתרגל אותם  לעבור מחשיבה כאוטית ומעגלית לחשיבה בהירה וממוקדת פתרון, חשיבה שמאפשרת  בדרך חכמה וטבעית להגיע להבנות ופתרונות ובכך להשתחרר מכל המחשבות האינסופיות של הפרידה, להתגבר בדרך מחזקת ולשחרר.    

אז כמה זמן זה 'נורמלי'?  לפני כן כדאי לך גם לשאול, כמה זמן מושקע בחשיבה במהלך היום והלילה ועד כמה זה מפריע לך בדברים החשובים לך.  
הזמן הנדרש הוא מאד אישי ותלוי  במספר משתנים חיצונים  ביניהם (לא לפי הסדר):
1. משמעות הזוגיות
2. עוצמת החיבור הרגשי והאהבה בזמן הפרידה
3. סיבת הפרידה 
4. נסיבות חיים ובעיקר הקשיים שמעלה או מדגישה הפרידה
5. מידת ההפתעה 'כרעם ביום בהיר' לעומת פרידה ידועה מראש
6. אופן התנהלות הפרידה והיחס של הצד השני


כל אלה משתנים חיצוניים, אך יש את המשתנים הפנימים והיכולת האישית להתגבר ולהשתחרר, וזה בדיוק מה שאשמח לשתף וללמד אותך.  

היי, כאן אילת אופר ואם זו פעם ראשונה שאנחנו נפגשים אז נעים מאד, אני רוצה לשתף אותך שהפרידה הראשונה שלי הייתה בגיל 20 כשהחבר הראשון שלי נפרד ממני, הייתי ב'שוק' , לחלוטין לא ציפיתי לזה, ועוצמת הכאב טלטלה אותי,

שנים לאחר מכן  כשהתגרשתי הבטחתי לעצמי שהפעם זה יהיה אחרת, הפעם לא ייקח לי שנתיים להתגבר על זה, הפעם אגלה את הדרך לצאת מזה מהר.

באותו זמן, הייתי כבר מנחה ותרפיסטית עם 15 שנים של למידה בתחומים של ריפוי רגשי, איזון, בטחון עצמי והעצמה אישית והרגשתי שזו שעת מבחן והזדמנות -  להצליח למצוא דרך להתגבר על הפרידה באמת, שתהיה גם מהירה וגם מיטיבה.
ידעתי  שחייבת להיות דרך כזו.

לקחתי את מיטב התובנות, התיאוריות והשיטות שלמדתי עד אז, והתחלתי להשתמש בהם על עצמי, בעיצומו של משבר הפרידה, ולחקור בתוך עצמי את הדינמיקה של משבר הפרידה. ובמשך כמה חודשים אינטנסיביים (ואתם יודעים כמוני שבפרידה הכול מרגיש פי כמה וכמה) שעסקתי כמעט רק בזה, הצלחתי!

גיליתי את הדרך להתגבר על הפרידה, חזרתי להיות שמחה ובטוחה,
כל המחשבות הפסיקו והתחלתי את חיי החדשים.

איך אפשר לדעת שהצלחת? 

המחשבות מפסיקות, שוב אפשר להתרכז במה שחשוב לנו. ישנים טוב בלילה, קמים בבוקר בשלווה. 

חוזרים להרגיש טוב, משתחררים מהמועקה התמידית ותחושת הדיכאון והכאב

מבססים ביטחון עצמי יציב יותר, שלא תלוי כל כך בזוגיות ובצד השני

משתחררים מהכעס שיכול לכבול אותי רגשית לצד השני, גם שנים אחרי

משתחררים מהכאב של האשמה עצמית וחרטה

משתחררים מהקנאה והגעגוע, ומפנים את האנרגיות לחיים החדשים

מחזירים את האמון בזוגיות ומעמיקים את ההבנה הזוגית

את כל אלה תוכלו לבדוק בעצמכם, עם עצמכם, ככל שתתקדמו בשבעת השלבים.
אם תרצו, זה הצ'ק ליסט שלכם כדי לבדוק שזה באמת עבד לכם.


אפשר להתחיל במיידית עם שיטת Getting Over IT
התכנית האישית אונליין  זמינה עבורך 24/7


יש לך הוכחות שזה באמת עובד ? הרבה אנשים משתפים אותי בשינוי שהם עברו,
הנה כמה דוגמאות מהחיים:

ענת התגברה על גירושים אחרי 15 שנות נישואים + 3 ילדים

"לאילת היקרה, הגעתי אליך שבורה, חסרת בטחון ועם תחושה שאני לא מספיק טובה. הרגשתי מנוצלת על כל העשייה המשפחתית שלי, שלא זכתה להערכה המתאימה. אבל הבנתי, שכל מה שעשיתי היה חלק מהאמת שלי, וההערכה של בן הזוג, אם קיימת או לא, לא היא תקבע אם דרכי נכונה.
אני יודעת היום להביט קדימה בלי לחשוש, ולבנות את עתידי ועתיד ילדי על כתפי הרחבות באומץ ובכוח שלא ידעתי שיש לי.
מורה טוב הוא זה אשר מלמד את תלמידו להסתדר בכוחות עצמו. למספר חודשים היית עבורי מורה שכזו ועל כך שמור לך מקום חם בלבי לעוד שנים ארוכות שולחת לך חיבוק חם ותודה ענקית!  ענת, ד"ר וחברת סגל באוניברסיטה

יובל התגבר על הגירושים אחרי 5 שנות נישואים + ילד

איילת היקרה, הגעתי אלייך כשעולמי קרס עליי, חשתי מבולבל ובעיקר אבוד
תמיד ראיתי את המשפחה כערך עליון ופתאום חשתי שהאישה שאיתי שינתה כיוון
קראתי כתבה שפרסמת בynet ומיד התחברתי, סוף סוף מישהו שמבין אותי ולא מנסה לייפות את המצב. הגעתי אלייך והכל פשוט זרם, מצאתי מולי אישה חכמה, עדינה ומתוקה
העצות שנתת לי , התמיכה והלב הטוב עזרו לי מאד בהתמודדות בצורה נכונה ומכובדת עם המצב.
תמיד אודה לך על כך, בהערכה רבה, יובל עו"ד ומוזיקאי

לאה, התגברה על הכעס לאחר נישואים של 35 שנים ובגידה

הגעתי אלייך טעונה בכעסים וברצון אדיר לנקמה בבן זוגי לשעבר (במשך 35 שנים),
ולאחר ההנחיה שלך, פרקתי את הכעסים כמעט לחלוטין, גרמת לי להבין שאני זאת ששווה יותר במשוואה הזאת, ואפשרת לי לצאת לדרך חדשה. תודה אילת! לאה, פנסיונרית, עובדת מדינה

אילון התגבר על פרידה לאחר שהאמין שמצא את פרק ב '

" אילת היקרה, לאחר שלושה לילות לא שינה, ובעיצומם של חיפושים אין סופיים אחרי מעט נחמה באינטרנט, הגעתי במקרה לאתר שלך. קראתי, הפנמתי, ולראשונה הרגשתי לא לבד. כאילו מה שעובר עלי זה סוג של "מחלה" לא ממש נדירה. "מחלה" שיש לה תרופה. אחרי שבועיים נוספים של מועקות, כאבי לב, ייסורים ותפקוד חלקי, עשיתי את המעשה והתקשרתי.
חודש וחצי אחרי ובאופן מפתיע, מעל ומעבר לציפיות, אני יכול לומר בלב שלם שהפרידה מאחורי, ובעיקר שקיבלתי כלים עוצמתיים שיאפשרו לי להיות אדם מאושר בלי קשר להתנהגות של אנשים אחרים. איילת - מכל הלב תודה רבה." אילון, יועץ ארגוני

ליאת התגברה על הפרידה אחרי 8 שנות זוגיות פרק ב'

אילת, אני מרגישה חופשיה יותר מאי פעם. וכן, זה בעזרתך. אני זוכרת שבשיחתנו הראשונה, הבעתי רצון: לחזור לחיות את החיים כמו פעם. ליהנות מהרגע. מהכאן ועכשיו. והנה חזרתי להווה. אני נהנית מכל רגע, בלי הכאב הרגשי, שקשר אותי לעבר, שהיה המלווה הצמוד שלי. החגים האלה עברו עלי באושר, יותר מאי פעם. חופשיה, כבר אמרתי? ליאת, רואת חשבון

 

התכנית האישית  זמינה עבורך 24/7 אונליין
ותפתח מידית לאחר הרכישה וההרשמה

אז מה זו בעצם השיטה הזו? 


השיטה כוללת שבעה שלבים מעשיים שמראים לך בדיוק איך מתגברים על כאב הפרידה, 
משתחררים מכל המחשבות,  בדרך מהירה, מיטיבה ומחזקת.

שלב ראשון - מוטיבציה ונחישות 

טכניקות לבנייה וחיזוק המוטיבציה, הנחישות והיכולת המנטלית לעשות את אחד השינויים האישיים המשמעותיים ביותר, להתגבר על הפרידה בכוחות עצמכם ובצורה מכוונת. להתמיד גם כשקשה וגם כשיש נפילות, עד שהצלחתם. 

 מחזקים ומפתחים את היכולות האישיות שנדרשות כדי ליצור שינוי בחיים בצורה יזומה ומכוונת (להבדיל מלחכות בצורה פסיבית לשינוי מבחוץ - שיקרה או שלא יקרה).


שלב שני - להפסיק לחשוב על זה

טכניקה מיוחדת שמאפשרת לעבור מחשיבה מעגלית, שחוזרת על עצמה שוב ושוב לחשיבה בהירה וממוקדת. מגלים איך לשתף פעולה עם המחשבות במקום להתייחס למחשבות כבעיה, עד שכבר לא צריך אותן יותר והן נעלמות מעצמן ובקלות. למעשה אתם מגלים שהמחשבות הן 'המטוס' המהיר ביותר שיכול להוציא אתכם ממשבר הפרידה, ברגע שאתם יודעים 'להטיס' אותו נכון.


שלב שלוש - העתיד כמפתח לשחרור

מגלים איך דווקא החששות הגדולים ביותר שלנו הם המפתח הכי יעיל ומהיר כדי להשתחרר ממשבר הפרידה ולחזור לאיזון - האמת, זה פועל כמו קסם! לומדים 'לחלום נכון', לתכנן מחדש את העתיד הקרוב והרחוק וליצור אסטרטגיית חיים מותאמת אישית למצבים שונים, כך שכל אחד יכול.

הערה חשובה: ככל שהשלב הזה נראה לכם קשה יותר, כך הוא חשוב עבורכם ותהיה לו את ההשפעה הגדולה ביותר. אחרי שתעשו אותו לא תאמינו איזו הקלה תרגישו ובמפגש אנחנו הולכים צעד-צעד ובצורה פשוטה ומעשית.

וכן, זה מתאים גם במצבים בעייתיים ומאתגרים במיוחד. מניסיוני דווקא אז הכי חשוב לעשות את זה.
בשלב הזה אתם מחזירים לעצמכם את תחושת האיזון והרוגע הפנימי.

במקום שהחששות מהעתיד יעצימו (פי כמה) את כאב הפרידה, הם הופכים למפתח המהיר ביותר שלכם להתגבר על הפרידה.


שלב רביעי - הכל בסדר, גם כשלא בסדר

בשלב הזה אתם לומדים איך להרגיש טוב עם עצמכם ועם החיים שלכם, למרות המצב החדש.  דרך ביסוס ערך עצמי עמוק ויציב, שפחות מבוסס על בני זוג ונסיבות חיצוניות.

לומדים איך להשתחרר מההרגשה הכואבת שמשהו לא בסדר איתי ועם החיים שלי ומגלים איך אפשר להרגיש טוב עם החיים גם כשהמצב השתנה והוא לא מה שחלמתי וקיוויתי.

לומדים איך להרגיש טוב עם עצמי ועם מי שאני גם אם טעיתי, נכשלתי, גם אם אני בסטטוס חדש ופחות 'נחשב'.  מבססים הערכה עצמית חדשה עם פחות תלות בנסיבות ויותר יציבה.שלב חמישי- המפנה - עכשיו לשחרר

טכניקה מיוחדת של 'פירמידת ההחלטות' שמאפשרת לכם להצליח לשחרר את הזוגיות ואת בן/בת הזוג.  

אחרי שבניתם את היכולת לכך בכל השלבים הקודמים אתם קוטפים את הפירות ומוכנים לשלב שמראה לכם איך לשחרר, השלב שמראה לכם איך להתנתק רגשית מבן/בת הזוג. ההשפעה של השלב הזה היא עצומה ומורגשת מהרגע שעשיתם אותו.

הערה חשובה: גם מי שלא מצליח לעשות את כל השלבים בפעם הראשונה, יכול לחזור על השלבים החשובים עבורו עד שהצליח. בדיוק בשביל זה התכנית היא אישית, ואפשר לחזור , לתרגל ולהעמיק את הצעדים עד להצלחה מלאה, כל אחד בקצב ובזמן הנכונים עבורו. והעיקר שזה עובד. 

שלב שישי- ריפוי רגשי

משתחררים מהרגשות המכאיבים שיכולים להישאר חודשים ושנים אחרי הפרידה,  ולהפוך לחשדנות, חוסר בטחון, מתח או דיכאון (לפעמים אנשים כבר לא זוכרים שזה התחיל בפרידה).


למעשה אפשר להתגבר ולהמשיך הלאה בלי השלב הזה, אפשר להתגבר ולהישאר עם הכעס או העלבון והם פשוט 'ייטמעו' בתוך האישיות שלנו, אך אפשר גם להשתחרר מהרגשות האלו ולהתחיל מחדש ממקום הרבה יותר טוב עם עצמנו.


הרגשות המכאיבים הם גם האפשרות לריפוי עמוק ולהעצמה אישית, שיכולים להוביל אותנו למקומות הרבה יותר טובים עם עצמנו. לכן השלב הזה כל כך חשוב ובו אנחנו מתמקדים בריפוי הרגשי כדי לצאת ממשבר הפרידה מחוזקים ועם יותר אמון בעצמנו ובחיים.


במה נתמקד:
6 העקרונות לריפוי ושחרור חרטה והאשמה עצמי
טכניקה ממוקדת לשחרור וריפוי הכעס
אלכימיה של הקנאה ב - 3 צעדים
המפתחות לשחרור מתחושות בדידות וגעגוע


שלב שביעי- 7 מפתחות לחיים של משמעות ושמחה

7 מפתחות ליצירת חיים של שמחת ומשמעות, גם אחרי פרידה מכאיבה, במצב בו החיים לא תואמים את מה שרצינו ותכננו. השלב הזה מראה איך להמשיך הלאה, איך לחיות את החיים החדשים בשמחה ובתחושת משמעות, למרות השינויים שקרו בעקבות הפרידה.


אפשר להתחיל מידית
התכנית האישית  זמינה עבורך 24/7 אונליין
ותפתח מיד לאחר הרכישה וההרשמה

איך התכנית האישית בנויה? 

1. תכנית אונליין הבנויה משבעה מפגשים (שיעורים), מפגש  לכל שלב.

2. התכנית נמצאת עבורך 24/7, כך שניתן לעבור את השלבים בזמן ובמקום המתאימים לך.

3. התכנית מותאמת אישית  גם למי שיעבור את התהליך במשך מספר שבועות וגם עבור מי שירצה ויצטרך להעמיק בשלבים במשך מספר חודשים וככל שיידרש. כל אחד בהתאם למצב האישי  וליכולת. 

4. הכניסה לאתר התכנית מתאפשר עם שם משתמש וסיסמא שמקבלים מידית לאחר הסדרת התשלום.

5. כל מפגש הוא באורך שונה, בין שעה לשעתיים, ומורכב מסדרת הדרכות וידאו ממוקדות, בהנחייתי.

6. כדי לאפשר לכם להקשיב למפגש בקלות ובפשטות
כל מפגש כולל 6- 11 הדרכות וידאו קצרות וממוקדות של בין 7-15 דקות.

7. כל מפגש כולל דפי תרגיל מתאימים, כדי לאפשר לכם לתרגל באופן אישי.

8. כל 3 ימים נפתח עבורך המפגש הבא, וכך תוך 21 יום אפשר להשתתף בכל 7 המפגשים. עם זאת מאחר וזו תכנית אישית וחשוב לי שכל אחד יוכל לעבור את השלבים בקצב אישי, וכן שתהיה אפשרות לחזור, לתרגל ולהעמיק בשלבים, התכנית  פתוחה עבורכם במשך שנה שלמה, ואף יותר למי שמבקש זאת.

חשוב לי לציין שהשיטה בנויה כך שיש אפשרות להרגיש שיפור ממפגש למפגש, ויש כאלו שכבר אחרי המפגש השני והשלישי ירגישו שהם השתחררו לגמרי, עם זאת אני ממליצה להשלים את כל השלבים כדי לוודא שהשינוי הוא עמוק ויציב, אבל זה לבחירתך.


למי התכנית האישית  מתאימה? 

חשוב לי לומר שעשיתי את כל המאמצים שהתוכנית האישית תתאים לכל מי שרוצה, אבל בכל זאת היא לא מתאימה לכל אחד, וקודם בוא נראה אם היא מתאימה עבורך.

1. יש לך לפחות סיבה אחת ממש חשובה להתגבר על הפרידה  זו יכולה להיות אחת או יותר מהסיבות הבאות: צורך דחוף לחזור ולהתרכז בעבודה, צורך דחוף לחזור לאיזון ליד הילדים וממש להיות שם עבורם(בלי להיות כל הזמן עם הראש בקשיים שלי, מה שמוביל גם לעצבנות וחוסר סבלנות כלפיהם). להיות עבורם סלע של יציבות ובטחון בתקופה הזו, במקום שיפגשו אותי במקום מתפרק וזה יכביד עליהם יותר. וזה לא אומר כמובן שלא כואב, זה כן אומר שעוברים את הכאב לא בהתפרקות אלא ביציבות.
להצליח להגיע להסכם גירושים טוב ולשמור על מערכת יחסים והורות טובה, בלי לתת להצפה של רגשות שליליים להשתלט על העניינים ולדרדר את המצב.  
להימנע משקיעה ברגשות המכאיבים 
להפסיק לחשוב על זה ולחזור לראש שקט 
רצון למצוא זוגיות חדשה וטובה במהירות, בלי להיתקע
לישון טוב בלילה ולקום עם אנרגיות בבוקר 

ולפעמים הסיבה היא שהצד השני המשיך הלאה, כמו אצל אורטל שאחרי 17 שנות נישואים ושני ילדים הסיבה המרכזית שלה הייתה שבעלה לשעבר כבר גר  עם מישהי אחרת והיא לא רצתה לשקוע ולהיות אומללה כשהוא כבר מאושר בחייו החדשים. 

הנה מה שהיא כתבה לי:

אורטל התגברה על הגירושים, אחרי שבעלה ישר המשיך לזוגיות חדשה


'היי אילת הגעתי למפגש אתך, לאחר שקראתי מספר פוסטים שכתבת. החיבור היה מיידי. הרגשתי שסוף סוף מישהו מבין ויכול להתחבר לתחושות , למורכבות ולאתגרים של חיי מאז הגירושין. ברגישות אין קץ, באמפתיה מדהימה בנחישות ובמיקוד הצלחת , ובתקופה קצרה לתת לי כלים ליציאה לדרך חדשה. הבנת תהליך הגירושין בצורה מפוכחת , התמודדות ישירה עם התחושות והקניית מודעות לדרך חדשה כל אלו היו רק חלק מהדברים שחוויתי במפגשים.
ממליצה בחום. תודה רבה, אורטל,  עובדת סוציאלית תואר שני

אלו הסיבות הכי מרכזיות ויש כמובן עוד, אבל מה שקובע זה שיש סיבה חזקה להתגבר על הפרידה להצליח לשחרר ולהמשיך הלאה. 

2. יכולת למידה עצמאית - התכנית האישית  מתאימה לאנשים שרוצים או חייבים להתגבר על הפרידה ורוצים ללמוד ולעשות את מה שצריך לשם כך. 

3. רוצים ומוכנים לשינוי - גיליתי שאחרי פרידה יש שלב שבו אנשים רוצים את הזמן לכאוב, רוצים להתעסק בזה וזה בסדר גמור, לפעמים אנשים נמצאים בשלב הזה כמה ימים ולפעמים חודשים ואפילו שנים ומבחינתי חשוב שכל אחד יעשה מה שנכון לו. ולכן אני מדגישה שהתכנית הזו מתאימה למי שרוצה או חייב שינוי עכשיו. אם זה המצב שלכם, אז התכנית הזו ממש בשבילכם,

זו שיטה מעשית, ת'כלס, למי שרוצה שינוי ממשי.

חשוב! כאן גם חשוב לי לציין שהתכנית האישית מתאימה לאנשים בריאים בנפשם וברוחם שעוברים כעת משבר פרידה, מתוך אמונה שלהתגבר על פרידה זו מיומנות שכל אחד יכול ללמוד, אך אין התכנית מתאימה כתחליף לטיפול פסיכולוגי או פסכיאטרי במידת הצורך, היא יכולה להיות השלמה לטיפול כזה בתיאום עם המטפל.

כמו כן התכנית בנויה כך שתתאים למהירים ביותר וגם למי שרוצים וצריכים יותר זמן,

חשוב לזכור שהשיטה הזו מאפשרת לכל אחד ואחת להתגבר על הפרידה או הגירושים הרבה יותר מהר, לפעמים רבע מהזמן ואפילו פחות משהיה לוקח לך בלעדיה, שלא לדבר על אנשים שאף פעם לא באמת מתגברים ואז לא ניתן למדוד את זה.

אבל זה אישי, לכן יכול להיות מישהו אחרי גירושים שהיה לוקח לו 4 שנים ובעזרת השיטה יתגבר אחרי כמה חודשים או שנה, ומישהו אחר שהיה מתגבר אחרי שנה יוכל להתגבר אחרי חודש או שבועיים, ומי שהיה לוקח לו חודשיים יתגבר אחרי שבוע ושני מפגשים, לכן זה אישי ויחסי למקום בו כל אחד נמצא.

בהתאם לכך בניתי את התכנית כך שכל אחד יכול לעבור את השלבים, להצליח להתגבר ולשחרר, בזמן ובקצב האישי שלו.

מה צריך כדי להשתתף בתכנית האישית? 
כל מה שצריך, מכל מקום, ובכל זמן, הוא חיבור לאינטרנט ומחשב , טאבלט או טלפון  חכם (סמארטפון). 

אני מכירה בתרומה המשמעותית של התכנית האישית לאפשר לכם להתגבר על הפרידה במהירות ובצורה טובה, וחשוב לי מאד שכל המשתתפים בתכנית יצליחו בכך וירגישו שהתכנית האישית יצרה אצלם שינוי משמעותי,
ולכן אני נותנת אחריות של 7 ימים
בהן יש אפשרות להשתתף בשני המפגשים הראשונים.
אם אחרי 7 ימים אתם לא מתחברים ולא מרוצים, מכל סיבה שהיא, תוכלו לשלוח אליי אימייל עם בקשה למימוש האחריות, בלי צורך לציין הסבר (אם כי אשמח לשמוע) ותקבלו החזר מלא לכספכם.

אתם יכולים להצטרף לתכנית האישית בביטחון
עם תקופת אחריות של 7 ימים.


מה ההשקעה שלך בתכנית האישית?

הערך של להתגבר על הפרידה  נמצא בהרבה מאד רבדים, ובלתי ניתן למדידה בעיניי, וזו הסיבה שהשקעתי שנים בפיתוח השיטה וכשנה וחצי בהכנה של ההדרכות ובניית התכנית. זו  התכנית הראשונה והיחידה כרגע בעברית, שמאפשרת לך להתגבר על הפרידה יותר מהר ובדרך טובה ומחזקת,  מכל מקום, בכל זמן ובתקציב נגיש.

כחלק מהחזון שלי לאפשר לכמה שיותר אנשים גישה לשבעת השלבים של שיטת Getting Over IT
חשוב לי שהתכנית האישית היא בתקציב נגיש עבור כל מי שרוצה להצליח להתגבר על הפרידה.

בהתאם לכך אפשר לקבל  את התכנית האישית עם כל שבעת השלבים
 במחיר ההוגן והנגיש שבחרתי:

489 ש"ח

 אם אפשרות ל - 3 תשלומים שווים של 163 ש"ח

לקבלת התכנית פשוט למלא שם ואימייל,
 לאחר התשלום בעמוד המאובטח,
תועבר/י מידית להרשמה עם שם משתמש וסיסמה
ומיד אפשר להתחיל

                                     

אני כאן עבורך, לכל שאלה והתייעצות
אפשר לכתוב אליי ישירות גם למייל ayelet2u@gmail.com
אני עונה בימי ושעות העבודה

אשמח לשמוע ממך, אילת 

©
Getting Over IT . All rights Reserved | Disclaimer
שיטה ממוקדת להתגבר על פרידה וגירושים - אילת אופר