שיתופים והמלצות

ליאת התגברה  על גירושים בעקבות רומן בעבודה, אחרי 3 שנות נישואים

בחירה
זה הדבר הגדול והטוב ביותר שקיבלתי במהלך המפגשים איתך.
הגעתי אלייך מרוסקת אחרי שבעלי עזב את הבית בגלל שהתאהב במישהי מהעבודה שלו. באחד הבקרים בהם שוב קמתי עם עיניים נפוחות מדמעות כתבתי בגוגל “איך להתגבר על פרידה”. למזלי, נכנסתי ל”מדריך 7 הצעדים להתגבר על פרידה” שכתבת ופשוט הרגשתי שאת מדברת עליי ואליי. באותו היום כבר התקשרתי אלייך וקבענו פגישה.
אני זוכרת שהגעתי למפגשים הראשונים שלנו ופשוט בכיתי. דיברתי ובכיתי. הקשבתי ובכיתי. נראה לי מוזר בכלל לחשוב על זה עכשיו, זה כל כך רחוק מהמקום בו אני נמצאת היום.
במפגשים לימדת אותי שזה שהוא בחר ראשון לעזוב לא אומר שהבחירה נלקחה ממני. הבנתי שהבחירה תמיד נמצאת אצלי. הבחירה להחליט לעזוב בעצמי, הבחירה לשחרר, הבחירה לחזור ולחייך והכי חשוב – הבחירה לסלוח.
הרגשתי שאת לא הלכת לפני במסע הזה, אלא ממש לצידי, עוזרת לי לענות לעצמי על שאלות קשות כמו “למה” ו”איך”. שאלות שנוגעות לא רק לפרידה, אלא בכלל לחיים שלי.
המפגשים איתך הם לא קסם ולא פלסטר, הם תהליך עמוק ומשמעותי. תהליך שבו צריכים להיות מוכנים לקבל, לנסות, לשנות – לבחור!
למרות שזה תהליך, אחרי חודשיים איתך כבר שמעתי אינספור פעמים את המשפט “איך זה יכול להיות שאת ככה שמחה? שאת בסדר?” אנשים מסביב ניסו עדיין לנחם אותי ולהגיד שזה יעבור כאשר אני הייתי כבר במקום אחר. פתאום מצאתי את עצמי מרגיעה את הסובבים אותי ולא להיפך…
אין ספק שבזכותך התקופה הזו הפכה ממאיימת וקשה לאחת התקופות המעניינות בחיי, תקופה שבה למדתי על עצמי בזמן קצר כל כך הרבה.
תודה!  ליאת

____________________________________________________________________________________________________

 

רונן התגבר על פרידה אחרי 20 שנות חיים משותפים + 3 ילדים

לאיילת הגעתי בעיצומו של תהליך פרידה כואב וקשה, ממי שהיתה בת זוגי ב 20 השנים האחרונות. במצוקתי חיפשתי מומחית למצבי משבר בפרידה ומצאתי לשמחתי יועצת מדהימה, כתף חמה וחכמה ובעיקר אשת מקצוע שהיטיבה להחזיר אותי למסלול אופטימי וחושב, כאדם מקבל ובעל בטחון עצמי כמקודם.
איילת היטיבה בחכמתה להציג לי שוב ושוב את ההקשר האישי והחברתי שבו ניצבת בת זוגי, באופן שהקל עלי מאוד להבינה ולקבל את המצב החדש. בעצם הפירוק והניתוח של הסיבות לפרידה יכולתי לשוב ולצבור בטחון בעצמי וביכולתי לייצר זוגיות חדשה.
הפגישות עם איילת התאפיינו בין היתר בהתמקדות בנושאים שעליהם לא תמיד מדברים בהקשר של זוגיות ושל פרידה, שבמחשבה נוספת מתחברים מאוד בהגיון ומחזקים את התחושות והאינטואיציות. בנוסף, הידע של איילת עשיר בהקשרים חברתיים ובדוגמאות מעשיות, שמעניקות את התחושה שלא מדובר כאן במקרה יוצא דופן אלא בתופעה בעלת שורשים חברתיים-אבולוציוניים ממש, ושדילמות ואתגרים כאלה רבים עוברים ומתמודדים בדרכים ספציפיות. מכאן ואילך מפרטת איילת דוגמאות, אפשרויות פרקטיות לפרידה ולגידול הילדים, לבניית זוגיות חדשה וכו’. עבורי כמי שעבר מעולם הנישואים המוכר והנוח, לעולם חדש ולא מוכר עבורי (עולם הלא נשואים) עם המושגים והדילמות שמאפיינים את העולם הזה, איילת היתה מורת דרך של ממש. חשובה ואמפתית.
תודה רבה איילת! המלצתי ואמליץ מאוד על מפגשים אתך במצבי פרידה

אורטל התגברה על גירושים אחרי 17 שנות נישואים + 2 ילדים
הי אילת הגעתי למפגש איתך, לאחר שקראתי מספר פוסטים שכתבת. החיבור היה מיידי. הרגשתי שסוף סוף מישהו מבין ויכול להתחבר לתחושות , למורכבות ולאתגרים של חיי מאז הגירושין.
ברגישות אין קץ, באמפתיה מדהימה בנחישות ובמיקוד הצלחת , ובתקופה קצרה לתת לי כלים ליציאה לדרך חדשה. הבנת תהליך הגירושין בצורה מפוכחת , התמודדות ישירה עם התחושות והקניית מודעות לדרך חדשה כל אלו היו רק חלק מהדברים שחוויתי במפגשים.
ממליצה בחום.
תודה רבה,  אורטל

 

ענת התגברה על גירושים אחרי 15 שנות נישואים + 3 ילדים

לאילת היקרה, כחודש אחרי שהחלטנו על סוף הטיפול אני מרגישה חזקה מתמיד.  פרידה מבן זוג היא דבר עצוב. פרידה עם ילדים אחרי כל כך הרבה שנים היא קשה מנשוא. ועם זאת, לימדת אותי שלא הכול מתפרק, ובמקום מה שכן, אפשר לבנות עתיד חדש וטוב יותר ולהגשים חלומות שלא חשבתי שאוכל אי פעם. אני יודעת היום להביט קדימה בלי לחשוש, ולבנות את עתידי ועתיד ילדי על כתפי הרחבות באומץ ובכוח שלא ידעתי שיש לי. הגעתי אליך שבורה, חסרת בטחון ועם תחושה שאני לא מספיק טובה. הרגשתי מנוצלת על כל העשייה המשפחתית שלי, שלא זכתה להערכה המתאימה. אבל הבנתי, שכל מה שעשיתי היה חלק מהאמת שלי, וההערכה של בן הזוג, אם קיימת או לא, לא היא תקבע אם דרכי נכונה. עד כמה שזה ישמע מוזר, למדתי שאפשר להיפרד באהבה, מתוך עצמה ובטחון בדרכי, מבלי להיות תלויה בשביעות רצונם של אחרים כדי להיות שלמה עם עצמי. תהליך הפרידה עוד לא נגמר. יש רגעים של עצב, וסביר שעוד יהיו. אך יש לי היום את היכולת לשלוט בתהליך ולכוונו. ואת הכלים לתת לעצב מקום כשצריך, ולהתקדם הלאה בלי ליפול. מורה טוב הוא זה אשר מלמד את תלמידו להסתדר בכוחות עצמו. למספר חודשים היית עבורי מורה שכזו ועל כך שמור לך מקום חם בליבי לעוד שנים ארוכות.
שולחת לך חיבוק חם ותודה ענקית!  ענת

________________________________________________________________________________________________

הגענו לסיום טיפול.
רציתי להיפרד ממך לא מתוך כאב
אלא מתוך שמחה, והכרת תודה
על כל מה שעשית בשבילי
וכל מה שעשינו ביחד.
אני גאה ושמחה לסיים אתך את הטיפול.

הגעתי אלייך כואבת ומבולבלת,
כאבת איתי, התבלבלת איתי,

נתת תמיכה ואוזן קשובה,

נתת לי כלים להתמודדות,

ולהבין שיש פתרון ואין ייאוש בעולם.

בזכותך אני מודעת לכוח שבי ולמדתי להתמודד במצבים של בלבול וחוסר אונים

להיות מטפלת זו לא רק עבודה כי אם עבודת קודש
תפקיד זה עשית במסירות לאורך כל התקופה
לכן על יחסך המקצועי, האנושי אומר תודה.

את אישה מדהימה ומטפלת מעולה
עדינה, מתמסרת, איכפתית, חכמה ורגישה !!!!!

מודה לך על הכול ויודעת שתמיד את שם בשבילי!

מתגעגעת…..

אירנה

_________________________________________________________________________________________________

היי אילת

מה שלומך???
בדיוק היום היום עובר לדירה משלי… ויוצא לדרך חדשה.
מה שהתחיל אצלך עת הייתי בדיכאון נוראי מסתמן היום כסיפור הגדול של חיי…
עברתי תהליך עצום עם עצמי
שלך יש בו מניות בכורה…
,תודה גדולה
ניר

___________________________________________________________________________________________________

שירי התגברה על גירושים 

לאילת הגעתי עם קושי נפשי מאד גדול ובלבול רב.
החלטת הגירושין לפני מס’ חודשים הגיעה במקום מאד שכלי ולאחר בירור עמוק שאכן- החיבור לא מתאים ולא טוב.
הייתי מאד נחושה וחזקה בהחלטתי אך לאחר מס’ חודשים, לאחר שכמובן הוכחתי לכולם שאני חזקה ומסתדרת,
הגיע הגל הרגשי והגעגוע, המחשבות אולי אפשר אחרת. תהיות האם יכולתי להכיל יותר ולשנות את העבר או אפילו לחזור.
נפגשתי לפגישה ראשונה עם איילת, שהכילה את המקום שבו אני נמצאת, ללא שיפוט, ועזרה לי לבחון את הדברים לעומק.
עזרה לי לאט להבין למה נפרדתי בדיוק והאם אכן אני צריכה לשחרר ולעבור הלאה? האם יש סיכוי?
לאחר כל פגישה קיבלתי שיעורי בית, וכל שבוע היה הזדמנות ללמידה משמעותית ומהותית- שאני בטוחה שזו מתנה גדולה שלא כולם זוכים לה!, לגבי מהי אהבה? מה זה חיבור? מה זה זוגיות? נחשפתי לעולם הענק הזה של שביל ארוך ומפותל אך ודאי ויציב לזוגיות טובה ומאושרת, לשפות שונות של אהבה ולתקשורת נכונה.
מכאן- התהליך היה מהיר ותובנות עמוקות יותר נחשפו, פתאום, האימפולסיביות הרגשית נדחקה, ופרספקטיבה אמיתית יותר אשר בוחנת יותר את העבר, את מהות הקשר שהיה, תפסה את הקול הדומיננטי.
נתנו חשיבות גדולה לקבלת החלטות ולעמידה מאחוריהן גם כשגלים גדולים כגון זה שעברתי מפציעים פתע ונראה לרגע שיכולים להציף הכל ולמשוך אחורה.
בזכות חוסר השיפוטיות, העבודה ההדרגתית של אילת, ההכוונה המדויקת והחכמה אני מרגישה שסגרתי כמו שצריך את הקשר ואת הפרידה. והשתחררתי מעט מהכבלים האלו שקשרו אותי לקשר שנגמר.
הייעוץ של אילת נותן אופן הסתכלות חדש על העבר במבט בוחן ויסודי יותר ואף כלים מדויקים ומכוונים לעתיד של בחירות טובות וממוקדות יותר.
אז תודה רבה.
וממליצה בחום.
שירי

_______________________________________________________________________________________________________

יובל  התגבר על הגירושים אחרי 5 שנות נישואים + ילד

אילת היקרה
הגעתי אלייך כשעולמי קרס עליי, חשתי מבולבל ובעיקר אבוד
תמיד ראיתי את המשפחה כערך עליון ופתאום חשתי שהאישה שאיתי שינתה כיוון
קראתי כתבה שפרסמת בynet ומיד התחברתי, סוף סוף מישהו שמבין אותי ולא מנסה לייפות את המצב
הגעתי אלייך והכל פשוט זרם, מצאתי מולי אישה חכמה, עדינה ומתוקה
העצות שנתת לי , התמיכה והלב הטוב עזרו לי מאד בהתמודדות בצורה נכונה ומכובדת עם המצב.
תמיד אודה לך על כך
בהערכה רבה,
יובל

________________________________________________________________________________________________

 

אילון התגבר על פרידה אחרי שהאמין שמצא את  פרק ב’

איילת היקרה
לאחר שלושה לילות לא שינה, ובעיצומם של חיפושים אין סופיים אחרי מעט נחמה באינטרנט, הגעתי במקרה לאתר שלך.
קראתי, הפנמתי, ולראשונה הרגשתי לא לבד. כאילו מה שעובר עליזה סוג של “מחלה” לא ממש נדירה. “מחלה” שיש לה תרופה.
אחרי שבועיים נוספים של מועקות, כאבי לב, ייסורים ותפקוד חלקי, עשיתי את המעשה והתקשרתי.
את שאלת, הקשבת, התעניינת, הפנמת ולפתע נראה היה שיש מישהו בעולם שמבין באמת את המקום בו אני נמצא.
קבענו להיפגש ובתוכי הרגשתי כאילו מתעוררת בתוכי תיקווה למשהו חדש, לעתיד שבו תשוב אלי אותה האופטימיות שהייתה חלק ממני בעבר.
נפגשנו. הופתעתי מהכיוון שאליו הובלת. ציפיתי שתתלמדי אותי שהיא לא שווה אחד כמוני, שהיא עשתה את טעות חייה, שאני הוא האיכותי ושאני חייב להמשיך ויהי מה, אבל את, בשלווה האופיינית לך ועם החיוך המרגיע והמנחם, נתת לי להבין שאנחנו לא מתאימים. שהיא בסדר גמור, גם אני בסדר גמור ושהדרך לאושר בחיים היא לא להתנות את הסיפוק בדברים או אנשים אחרים, כי הם אף פעם לא יהיו באמת בשליטתי.
חודש וחצי של טיפול, חמש פגישות, ובאופן מפתיע, מעל ומעבר לציפיות, אני יכול לומר בלב שלם שהפרידה מאחורי, ובעיקר שקיבלתי כלים עוצמתיים שיאפשרו לי להיות אדם מאושר בלי קשר להתנהגות של אנשים אחרים.
איילת – מכל הלב תודה רבה.

__________________________________________________________________________________________________

על הטיפול של אילת

שש שנים בזוגיות פרק ב’, מגורים משותפים, מסתיימים לפני שנה וחצי. ולמרות ששנינו מסכימים על הפרידה, ולמרות שנפרדים באהבה (ואולי בגלל זה) הכאב גדול. אני לוקחת את עצמי ואת בתי בת ה-17, ועוברות לדירה שכורה.
משך כל הזמן הזה אני ממוקדת בכוונתי לטפל בכאב. יוצאת לסדנאות להבין מה קרה ומה שיוצא מזה שאני לוקחת את כל האשמה עלי: אילו רק הגבתי אחרת. אילו רק לא הייתי נעלבת. אילו הייתי אחרת.
בהמשך אני לוקחת אימון של 10 מפגשים, מצליחה להשתחרר קצת אבל לא מרגשות האשמה. אני בטוחה שאני אחראית למה שקרה ואני מוציאה אותו בן הזוג האידיאל. בראש שלי, הפכתי לחלוטין כל מה שהיה שם (ולא הצלחתי לראות משהו אחר). לא ניתן להמשיך לחיות כך.
החיפושים שלי נמשכים עד שאני מגיעה לאילת אופר. אני מגיעה בלי ציפיות. יודעת שזה יעשה משהו, אבל לא יודעת מה.
אילת מציעה לי להקליט את המפגשים (רעיון ענק!). כבר בדרך הביתה אני מאזינה להקלטה (יש דברים שנאמרים שאינני זוכרת שנאמרו). ובכל יום שעובר, אני מאזינה להקלטה של אותו מפגש שבועי.
אילת שואלת אותי שאלות מכוונות. היא נותנת לי לענות עליהן. היא מעוררת בי זיכרונות שאני בוחרת לשכוח והופכת לי את ה”אמת” השקרית שאימצתי לאחר הפרידה. היא גם נותנת לי נקודת מבט שונה על החיים. משנה לי “תבניות חשיבה”.
במפגש האחרון אני מרגישה “נקיה”.
היום אני יכולה לראות את השמחה שברגע הזה. ליהנות ממה שיש לי. לחבק את מה שיש לי. להיזכר בזיכרונות העבר ללא כאב. יצאתי לחופש.תודה לך אילת, על ההובלה, על טיפול מקצועי. ממוקד ואפקטיבי.
ממליצה מאוד.  דורית

 

______________________________________________________________________________________

איילת
מצטרפת למילים של דורית
היא הגדירה בדיוק מה אני חוויתי בטיפול אצלך. איך הובלת אותי לחיים החדשים.
אני מאושרת שהצלחתי להתגבר וליהנות מהחיים החדשים שקבלתי בחזרה.
ומרגישה שצריכה להודות לך.
תודה מכל הלב
טליה
מאחלת לך המון בהצלחה

_____________________________________________________________________________________________________

אילת היקרה,
רציתי להודות לך על העזרה והליווי שנתת לי בתהליך הפרידה. אחרי שנים של פרידות כואבות, וחזרה איטית לאושר פנימי, הצלחת לעזור לי לזהות את הכשלים במחשבה, את הטיות ההבנה ואת הבורות אליהם נפלתי שוב ושוב. בשיחות איתך הצלחתי לסמן מטרות חדשות, להכיר בדרך אותה עליי עוד לעבור, ולהתייחס לעצמי בסלחנות ואהבה. נתת לי כלים רבים ומשמעותיים להמשך, בנושאי זוגיות ובכלל. אין ספק שזו היתה מקפצה מדהימה לקשרים העתידיים שלי. הפגישות והדרך איתך היו מתנה לחיים. תודה על הכל! גל

________________________________________________________________________________________________

איילת היקרה והנפלאה, התהליך היה מעולה!!! את עזרת לי המון.
המקום בו הייתי כשהגענו והמקום בו אני נמצא עכשיו, שונים משמעותית….
מודה לך מאד
יהודה.

___________________________________________________________________________________________________

אילת, אני קוראת את הפוסט שלך, מתחברת לכל מילה ומרגישה חופשייה יותר מאי פעם. וכן, זה בעזרתך.
למזלי, פגשתי בך. והפגישות שלנו, שחררו אותי מכאב ואחיזה בעבר. (לחשוב שסיימנו את הפגישות באוגוסט!)
וזה בהחלט רק עניין של רצון לשחרר את האחיזה, את רעיון “הנפש התאומה” וכל הרעיונות האחרים האלה שכתבת, שהיו חלק ממחשבותיי…
אני זוכרת שבפגישתנו הראשונה, הבעתי רצון: לחזור לחיות את החיים כמו פעם. ליהנות מהרגע. מהכאן ועכשיו.
והנה חזרתי להווה. אני נהנית מכל רגע, בלי הכאב הרגשי, שקשר אותי לעבר, שהיה המלווה הצמוד שלי.
החגים האלה עברו עלי באושר, יותר מאי פעם.
חופשייה. כבר אמרתי?

תודה רבה ליאת

______________________________________________________________________________________

אילת היקרה,
לא האמנתי שבגיל 37 כשאני רואה את עצמי כאישה בעלת ביטחון עצמי, מצליחה ורגילה לשלוט בחיי וברגשותיי, אגיע אלייך פשוט מרוסקת. במהלך העבודה הקשה איתך לאט לאט החלה העליה.
בהדרגה לימדת אותי עוד כלי ועוד כלי להתמודדות עם המציאות ולהחזרת השליטה על החיים.
היום אני יודעת שעוד רבה העבודה לפניי אבל מיום ליום אני מרגישה חזקה יותר וחוזרת להיות הבן אדם שהתגעגעתי אליו.
אילת, לסיכום אני רוצה לומר לך ת-ו-ד-ה. בזכות הפגישות איתך אני מרגישה שסוף סוף יכולה להרים את הראש ולהזדקף.
מאחלת לך המון הצלחה ופריחה בהמשך העשייה ובחיים האישיים. ליאורה

______________________________________________________________________________________

איילת היקרה,

הגעתי אליך לאחר פרידה כואבת מבן זוג, שלא הצלחתי להשתחרר ממנו במשך מספר חודשים.
במפגשים איתך גרמת לי איך לחשוב בצורה שמחזקת אותי, ובונה מחדש את הביטחון העצמי שנפגע.
למדתי ממך איך להסתובב בראש מורם למרות הנסיבות, איך לדבר לעצמי בצורה חיובית ובונה, איך להיות גאה בעצמי גם בלי בן זוג, להתרכז בעוצמות שלי ולהבין, שזה שנפרדו ממני, לא אומר עלי כלום!
אף אחד לא יכול לקחת ממני את הדברים הטובים שלי!
אני מודה לך מאוד על הדרך שעברנו, אני היום יותר שלווה,פחות מתרכזת ב”מה יגידו”, פחות לחוצה על מציאת בן זוג חדש, ויודעת שזה לא מגדיר אותי ושאני שווה בכל מקרה 🙂

מילנה

____________________________________________________________________________________

היי אילת
היו לי מספר שיחות סקייפ איתך, אשר בהן מאוד עזרת לי וחיזקת אותי.
תודה רבה, מירב

______________________________________________________________________________________

הגעתי לאילת דרך חברה טובה שנפרדה מבן זוגה, שקעה לתהומות הנשייה של הדיכאון והצליחה להישלף משם ביד רמה על-ידי אילת. החברה המליצה בחום, ושאלתי אותה אם אילת יכולה לעזור בשני תחומים, הרומנטי והעסקי אבל עם דגש על העסקי. סיימתי לימודי עיצוב פנים וככל בוגרת אחרת לא ידעתי איך למנף את זה הלאה, נטולת ניסיון מקצועי בתחום.
החברה המליצה בחום, ואני הלכתי לפי המלצתה.
כך הגעתי לאילת, מבולבלת וחסרת אונים בתחום המקצועי, ובסיום סדרת הפגישות הרגשתי אחרת לגמרי כבר.
בלי קלישאות או סיסמאות לעוסות ועם המון ידע אישי ותכליתי, אילת נטעה בי ביטחון מחודש בעצמי ונתנה לי כלים ממשיים להתמודד עם אותו מינוף מקצועי.
את סדרת הפגישות הראשונה סיימתי, אך אני יודעת שאמשיך להפגש איתה מפעם לפעם רק על מנת לקבל ממנה את זריקת העידוד והאנרגיה המדימה שיש ביכולתה להעניק
(ואולי גם כי הפעם פרידה ממנה תהיה לי קשה מנשוא… ) .

ענת, 28, מעצבת פנים

 

 

הגעתי אליך בהמלצתו של אבי שעובר אף הוא תהליך ארוך איתך ומתחזק מיום ליום בזכותך.

הייתי חודש לאחר פרידה מבן זוג לאחר שנה וחצי ומצבי היה בכי רע,היו לי מעט מאד חיים וביטחון עצמי אך הייתי נחושה לעשות דברים שונה הפעם ולהתאושש במהירות מהמשבר.

לאחר מספר פגישות לא רב הרגשתי איך משבוע לשבוע אני מתחזקת ומשפרת את היכולות שלי ומשקמת את עצמי בעידודך ובהשגחתך ועל כך אני אסירת תודה לך.

נתת לי את הכוח להאמין בעצמי ולראות את האור כשלא יכולתי לבד.

אני שמחה שלא ויתרת לי ודחפת אותי קדימה ובזכות כך אני שמחה לומר שאחרי 3 חודשים מהפרידה הקשה הזו אני חוזרת לחיים ואף מתנסה במערכת זוגית משמעותית חדשה.
נדיר למצוא אנשים שרואים לתוך נשמתך ומאמינים בך באופן כזה שלא נותר לך אלא להשתכנע ביכולותיך בעצמך.

תודה לך על הכל, מירב

______________________________________________________________________________
איילת יקרה !
תודה על הכלים שהענקת לי בכדי שאוכל להתמודד עם הכאב, ולהשכיל לחיות איתו בשלום.
למדתי באמצעותך שפרידה היא חלק מהחיים, שהחיים הם לא תמיד “גן של שושנים” וצריך לדעת לקבל זאת באהבה.
למדתי ש”געגוע” למרות היותו מטריד לעיתים, הוא גם זה שנותן לנו את החיות ו דוחף אותנו לפעולה, הפנמתי כי האושר שלי אינו תלוי בעצם רק באדם ממנו נפרדתי.
איפשרת לי לראות את הדברים במשקפיים ורודים, לקבל את מה שקורה לנו באהבה, בהבנה, ובהשלמה.
חיזקת והחזרת לי את האמונה שדברים טובים עשויים לקרות אם רק ארשה לעצמי לדמיין ולראות אותם בעיני רוחי אכן קורים, וזאת תוך כדי תהליך בניית הערך העצמי.
גרמת לי לבוא לפגישות שלנו בשימחה ובציפייה, כשבסיומם תמיד יצאתי מדלתך אופטימית ומחוזקת יותר ועם המחשבה “שיהיה טוב”.
הראית לי דרך אחרת לצעוד בה.
מאחלת לך בהצלחה רבה ותודה !
מקווה לפגוש אותך בנסיבות אחרות ושמחות יותר בעתיד הקרוב
שלך, אירית

_______________________________________________________________________________________

היי אילת.הייתי אצלך פעם,אולי את זוכרת. נפרדנו אז והייתי שבורה. היינו פרודים חודש(החודש הסיוטי בחיי)אחר כך עידכנתי אותך שחזרנו. מאז אני עדיין קוראת בכל פעם את הדברים היפים שאת כותבת, שלא שנכונים רק לפרידות.  את הטור האחרון למשל אהבתי במיוחד. מאיזו שהיא סיבה אני מרגישה צורך לעדכן אותך ,למרות שאת לא מכירה אותי, כי את עדיין שותפה מרחוק ובלי דעת. שאנחנו מתחתנים בעוד חודש וחצי,ושנראה לי שדווקא לפרידה האיומה הזו היה חלק בכל. כי רק אחרי שחשבנו שאיבדנו אחד את השנייה לנצח,למדנו להעריך את מה שיש לנו ולא העזנו להרפות עוד.
בכל מקרה תודה רבה:) רחל

_________________________________________________________________________________________________
​אילת יקרה
תודה ענקית על ההתיחסות
על הדאגה והעצה
את פשוט מלאך משמים שנשלח אלי……..
תודה ושוב תודה

_________________________________________________________________________________________________
אילת שלום. ברצוני להודות לך על העזרה שנתת לי להתגבר על המשבר של הפרידה. בזכותך הגעתי לשורש הבעיה

והבנתי את הסיבות למשבר. כשזה חילחל זה גם הפסיק לכאוב. גם המחשבות עולות לפעמים ,זה כבר לא כואב. שוב תודה.

אלי

___________________________________________________________________________________
הגעתי אלייך טעונה בכעסים וברצון אדיר לנקמה בבן זוגי לשעבר (במשך 35 שנים), ולאחר ההנחייה שלך , פרקתי את הכעסים כמעט לחלוטין, גרמת לי להבין שאני זאת ששווה יותר במשוואה הזאת, ואפשרת לי לצאת לדרך חדשה. תודה אילת! חיה
________________________________________________________________________________________

שיר מור 36 מהנדסת כימיה
לאחר ביטול חתונה פתאומי מצד בן זוגי לשעבר ולאחר 3 שנות זוגיות מדהימה
מצאתי את עצמי בפרשת דרכים . אבודה ולא יודעת כיצד לאסוף ולתכנן את החיים מחדש.
אל איילת הגעתי דרך כתבות והמלצות בYnet
היו לי הרבה חששות כי מה כבר ניתן לעשות עם לב שבור כשלי?
ממצב בו לא ידעתי איך ממשיכים הלאה איילת הראתה לי בעדינות ועם חופש בחירה שלי כיצד ניתן להמשיך הלאה ולהתקדם צעד צעד בעזרת טכניקות חשיבה מציאותיות ופרקטיות.
היא הציגה לי את הסיפור לא מזוית הראיה שלי אלא מזוית אמיתית ונכונה של מה באמת קרה.
היום אני יוצאת לדרך חדשה ואני מבינה הרבה יותר דברים שלא הבנתי ולא ראיתי לפני.
לאחר שלב הראיה מגיע שלב התרגול המעשי בחיי היום יום והדברים מתחילים להראות אחרת.
ממליצה בחום לא לסבול ולקחת את סדרת הייעוצים עם איילת בהקדם האפשרי כי הנפש שלנו קודמת לכל.
בברכה
שיר

___________________________________________________________________________________________________

אני רוצה להודות לך על כל העזרה והתמיכה. במהלך התקופה הזאת שהיתה ללא ספק תקופה מאתגרת נפשית.למדתי ממך המון ואני לוקח את זה איתי הלאה לקשרים הבאים.
מודה לך על ההקשבה החיוך והתמיכה.
בקרב לב
משה

_________________________________________________________________________________________________

הי אילת
הייתי במצב של יאוש וחוסר יכולת לתפקד בגלל פרידה, והשתמשתי במדריך הנפלא שלך,הוא פשוט העמיד אותי על הרגליים ברגעים הכי קשים. גם הפגישה הפרטית סייעה לי הרבה,ואני מודה לך מאוד,את מקסימה.
ממליצה בחום על השיטה
שרה

_________________________________________________________________________________________________

“באמת אני מודה לך מאוד אילת את עזרת לי מאוד אני לא האמנתי שאחזור להרגיש טוב אבל את החזרת אלי את הביטחון ואת שמחת החיים ואני מקווה להמשיך להשתפר ולהתקדם מודה לך מאוד”  מיכאל

_________________________________________________________________________________________________

המלצה על אילת אופר שעזרה לי לצאת מפרידה קשה
הסיפור שלי ממש קשה אחרי קשר של 3 שנים ואהבה עיוורת נפרדה ממני אהובתי חשוב לציין שהיא גרה לידי ומי שעכשיו איתה בחור עשיר שגם גר לידנו כל יום אני רואה אותם אין לי לאן לברוח הרגשתי אבוד, אני בחור שלומד ובונה קריירה הרגשתי חסר אונים ופחד התקשיתי ללמוד לבחינות ללכת לעבודה ולתפקד ואז באה אילת והתחילה להדריך אותי אילת היא התחילה בטיפול ראשוני שהתחילה לעשות סדר בראש למרות הכאב העז התחלתי לנתח את הפרידה והסיבות מפגישה לפגישה זה השתפר התחלתי להעריך יותר את עצמי ולמדתי איך לאהוב את מה שיש לי ולהתרכז ולהתמקד בעצמי הרגשתי עוצמות הרגשתי איך אני משתנה מאדם שהיה תלוי במישהי לבן אדם חזק מנטלית שמתחיל לצאת לדרך חדשה פרידה זה דבר כואב זה דבר הכי כואב זה הדבר הכי חזק צריך לדעת איפה לנתב את העוצמה הזאת בעזרת אילת אני היום מרגיש לא רק טוב אלא בן אדם שהשתדרג רגשית ונפשית. אני רואה אותה (את אהבתי לשעבר) היום צוחק בתוך עצמי ונזכר בימים היפים ומודה לאלוהים על הרגעים שהיו לי איתה וממשיך הלאה. אני מודה לך אילת מכל הלב פשוט היום אני פרח שפורח כבר לא חושש מכלום ויצאתי לדרך חדשה שכולה טוב תאמינו בעצמכם ותתחילו לראות את הטוב בכם כי אין כמו לאהוב את עצמנו. ותזכרו שפרידות זה דבר טבעי אהבה באה ואחרת הולכת בהצלחה לכולם. יבגני

_________________________________________________________________________________________________

המלצתי (החמה) האישית,

בראש ובראשונה, הדרך עם אילת העניקה לי מגוון. הכוונה למגוון חשיבתי, דרכי חשיבה רבות יותר מאלו שדגלתי בהן בעבר. זה לא שזנחתי לאבדון את אלו שבאתי איתן, אלא שהוספתי. לכן, בפרספקטיבה של היום, אני מרגישה שהרחבתי את “מנעד” המחשבות שלי. מאחר והמנעד ה”חדש” גדול יותר, הוא מאפשר לי לנוע בצורה קלה יותר מבעבר, פשוט כי יש יותר מקום.

בנוסף, למדתי להתמודד עם רגשותיי. דרכי התרגול של אילת אפשרו לי להכיר ברגש ככזה שניתן לעמוד מולו, להכיל אותו ואף להתוות לו פנים. כל זאת, ללא פגיעה.

כמו כן, עבודתי עם אילת לימדה אותי להקל על עצמי, אם בדרך המחשבה, הרגש או האופציות שנלוות להם. אפשרתי לעצמי להיות, מבלי לחשוב על כל דבר שיוצא לי מהפה או מובע מדרכי התנהגותי.

אלו הובילו אותי לרצון להתמקד בהיכרות שלי עם עצמי. טיפוח “זוגיות” עם עצמי כמו השקיטה את הצורך בזוגיות עם גבר, יהיה אשר יהיה. אני עדיין מייחלת לזוגיות מוצלחת, לחיי נישואין אוהבים ולמשפחה חמה משלי, אך קודם כל עם עצמי.

הגעתי אל אילת בידיעה כי במהלך חיי רכשתי מצבור כלים, שכנראה אינו משרת אותי כיום.

אני יוצאת מהאימון עם שרירי בטן מעוצבים ועם ארגז כלים משופר.

מרגישה שאוכל להתמודד בכוחות עצמי עם דרך חדשה. שרון

_________________________________________________________________________________

 

הוספת תגובה

ayeletLogoFooter
קליניקות:  צורן  ותל -אביב
טל: 077-9307300
נייד: 052-3331593
טיפול מותאם לסקייפ וטלפון,
לשרות בכל הארץ ובחו”ל

Webdepot

פתרונות אינטרנט

כל הזכויות שמורות לאילת אופר ©

דילוג לתוכן